Prezenty pod choinkę: Bestsellery do pielęgnacji włosów od RENÉ FURTERER

prezent pod choinkęPrezent pod choinkę – czas o nim pomyśleć. Nie ma bardziej praktyczniejszego upominku dla kobiet niż zestaw jej ulubionych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Właśnie z myślą o nich, marka René Furterer przygotowała atrakcyjne zestawy, dzięki którym Twoja fryzura nabierze francuskiego szyku.

Prezent pod choinkę: ZESTAW 5 SENS – gama upiększająca do wszystkich rodzajów włosów.

Formuła gamy 5 SENS oferuje unikalne, wysoce sensoryczne doświadczenie, doskonale równoważąc pielęgnację, zmysłowość i upiększanie – bez obciążania włosów. W świecie 5 SENS wszystko jest zaprojektowane z myślą o pobudzaniu zmysłów, już od pierwszej aplikacji, poprzez odprężające uczucie na włosach. Dzięki szlachetnemu połączeniu 5 naturalnych olejków roślinnych, włosy są odżywione i wzmocnione oraz satynowe i miękkie w dotyku.

W skład zestawu wchodzą :

  • Balsam upiększający do włosów 150 ml
  • Szampon upiększający do włosów 200 ml

Cena: ok. 76,50 zł

Prezent pod choinkę: ZESTAW OKARA PROTECT COLOR – gama do włosów farbowanych

Aby wło­sy far­bo­wa­ne były odpo­wied­nio pie­lę­gno­wa­ne i jak naj­dłu­żej zacho­wy­wały pożą­da­ny kolor i bla­sk, mar­ka René Fur­te­rer pro­po­nu­je linię OKARA PROTECT COLOR do wło­sów far­bo­wa­ny­ch. Jej for­mu­ła opie­ra się o dwa, wyse­lek­cjo­no­wa­ne skład­ni­ki natu­ral­ne: wyciąg z Oka­ra – roślin­ny skład­nik, któ­ry poma­ga odbu­do­wać uszko­dzo­ną w pro­ce­sie kolo­ry­za­cji struk­tu­rę wło­sa oraz nawil­ża i odży­wia oraz wyciąg z Hama­me­li­su, który pozwa­la zacho­wać inten­syw­no­ść kolo­ru.

W skład zestawu wchodzą:

  • Odżywka w spray’u wzmacniająca kolor 150 ml
  • Szampon wzmacniający kolor 200 ml

Cena: ok. 76,50 zł

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

My Sparkling Moments – świąteczne zestawy prezentowe od GLOV

Pomysł na prezent: ZESTAWY ŚWIĄTECZNE OD MARKI ELANCYL

wSPAniały prezent na święta od Indigo

Prezent pod choinkę: ZESTAW VOLUMEA – gama do włosów cienkich, pozbawionych objętości

Linia VOLUMEA została opracowana z myślą o włosach cienkich, delikatnych, pozbawionych energii. Jej formuła zawiera wyciąg z ziaren drzewa chlebowego, którego działanie zostało udowodnione naukowo i opatentowane. Ten wyjątkowy ekstrakt – który stanowi źródło witamin, cennych pierwiastków oraz kwasów organicznych – to sekret gęstych i pełnych objętości włosów. Dodatkowo, aby sprawić, że moment pielęgnacji będzie wyjątkowo przyjemny, w gamie zostały wykorzystane nuty zapachowe róży oraz jaśminu.

W skład zestawu wchodzą:

  • Pianka dodająca objętości 200 ml
  • Szampon dodający objętości 200 ml

Cena: ok. 76,50 zł

Prezent pod choinkę: ZESTAW LUMICIA – gama do włosów osłabionych, pozbawionych blasku

Linia LUMICIA została stworzona z myślą o matowych i pozbawionych blasku włosach. Dzięki zawartości kompleksu kationowego, produkty z gamy skutecznie neutralizują kamień w twardej wodzie i przeciwdziałają uporczywemu elektryzowaniu się włosów. Jej formuła opiera się o składniki aktywne – kompleks fioravanti czy ocet z aceroli (wiśni chilijskiej) – które pomagają wydobyć naturalny połysk, ułatwiają rozczesywanie oraz dogłębnie nawilżają. Dodatkowym atutem linii LUMICIA jest piękny, orzeźwiająco-korzenny zapach.

W skład zestawu wchodzą:

  • Balsam rozświetlający 150 ml
  • Szampon rozświetlający 200 ml

Cena: ok. 76,50 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany