Preparat na mdłości w ciąży – Pregna Vomi guma do żucia

preparat na mdłości w ciążyPojawił się bezpieczny i skuteczny preparat na mdłości w ciąż. To wygodna w stosowaniu guma do żucia. Przyda się w pierwszym trymestrze ciąży, gdy właśnie wtedy pojawiają się mdłości. To jeden z nieprzyjemnych symptomów ciążowych.

Mdłości w ciąży są zjawiskiem całkowicie normalnym. Pojawiają się zwykle pomiędzy 5-tym a 18-tym tygodniem ciąży, z zaznaczeniem, że od ok. 8-ego tygodnia zaczynają być bardziej uciążliwe. U wielu kobiet występują także w drugim trymestrze, a są także przypadki, gdy nudności towarzyszą całą ciążę.

Skąd się biorą mdłości w ciąży

Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Prawdopodobnie mają związek z produkcją hormonu o nazwie ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG). To właśnie ten hormon wykrywają testy ciążowe, gdyż jego poziom gwałtownie wzrasta, kiedy dojdzie do zapłodnienia. Inne teorie wspominają o wpływie wzrostu poziomu estrogenów lub dostosowywaniem się wrażliwego żołądka do zmian w organizmie.

Mdłości i wymioty są nieprzyjemne, niekomfortowe i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu – osłabiają nas, powodują poczucie zmęczenia i znużenia. Zwykle uprzykrzają nam poranki, chociaż występują także w ciągu dnia. Pamiętaj jednak, że są zjawiskiem normalnym i nie szkodzą dziecku. Są wręcz dowodem na prawidłowo rozwijającą się ciążę.

Kilka sposobów na mdłości w ciąży

Jest kilka domowych sposobów, które pomogą Ci zminimalizować ryzyko nudności:

– Staraj się, aby Twoja dieta była bogata w węglowodany złożone i białko, potrzebne do prawidłowego rozwoju płodu

– Spróbuj nie pić w trakcie jedzenia. Jeśli potrzebujesz popić posiłek, zrób to małymi porcjami

– Zaplanuj posiłki w ten sposób, aby były regularne i w mniejszych porcjach. Nie przejadaj się na noc

Pij dużo wody, unikaj napojów gazowanych

– Unikaj zapachów i widoku produktów, które powodują, że jest Ci niedobrze.

Preparat na mdłości w ciąży – Pregna Vomi

Pregna Vomi to pierwszy na rynku produkt w formie gumy do żucia z imbirem na mdłości związane z ciążą! Produkt łagodzi dyskomfort w postaci mdłości (wyciąg z kłącza imbiru), zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia (witamina B6), przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomaga w zachowaniu równowagi elektrolitowej (magnez). A to wszystko w wygodnej postaci gumy do żucia, która możesz mieć zawsze przy sobie.

Imbir – pomaga łagodzić dyskomfort w postaci mdłości. Efekt przeciwwymiotny jest związany z jego oddziaływaniem na żołądek – działanie prokinetyczne, blokowanie receptorów serotoninergicznych w przewodzie pokarmowym, działanie żółciopędne.

Witamina B6 – przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Gonadotropina i progesteron mogą powodować podrażnienia błony śluzowej przewodu pokarmowego.

Magnez – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Cena: ok. 19 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany