Poniosła Cię impreza? Skorzystaj z odtrucia alkoholowego i stań na nogi!

odtrucie alkoholoweWracasz do domu z imprezy z silnym przeczuciem, że następny poranek będzie koszmarem? Czekają na Ciebie pilne obowiązki, a ból głowy czy nudności nie pozwalają Ci się skoncentrować?

Nie musisz zarywać całego dnia, by zwalczyć nieprzyjemne objawy kaca! Zdecyduj się na kompleksowe odtrucie i stań na nogi już w godzinę. Detoks alkoholowy w Warszawie jest dostępny nie tylko w specjalistycznych ośrodkach – dowiedz się więcej!

Kroplówka na kaca to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia syndromu dnia poprzedniego

Kroplówki na kaca to relatywnie stary i znany sposób leczenia nieprzyjemnych skutków spożywania zbyt dużej dawki alkoholu. Niestety, przez długi czas odtrucie poalkoholowe za pomocą kroplówek dostępne było jedynie w warunkach szpitalnych lub w specjalistycznych klinikach uzależnień, w ramach regeneracji organizmu po długotrwałym nadużywaniu alkoholu. Okazało się, że kroplówki są także skutecznym sposobem na pozbycie się syndromu dnia poprzedniego.

odtruwanie alkoholoweCzym detoks alkoholowy różni się od domowych metod leczenia kaca, takich jak wypicie napoju izotonicznego czy połknięcie dedykowanych suplementów diety? Kroplówki na kaca umożliwiają podanie związków odżywczych bezpośrednio do krwiobiegu, dzięki czemu pozwalają uzyskać ich całkowitą biodostępność. Wysokie stężenie minerałów, witamin czy antyoksydantów we krwi znacznie przyspiesza zdolności regeneracyjne wielu tkanek, a przede wszystkim poprawia samopoczucie.

Jak przebiega proces odtruwania po alkoholu?

Detoks alkoholowy w Warszawie przeprowadza się zarówno w klinikach witaminowych, jak i w domowym zaciszu pacjenta. Początkowo specjalista zbiera krótki wywiad, który ma na celu wybór najlepszego pakietu kroplówek i zminimalizowanie niepożądanych skutków ubocznych. Następnie zakłada się wkłucie dożylne – zazwyczaj do żyły łokciowej. Jest to szybka i relatywnie bezbolesna czynność.

Warto jednak, by była wykonywana przez wykwalifikowany personel medyczny, czyli przez lekarzy, pielęgniarki bądź ratowników medycznych. Tylko tak uzyskujemy pewność, że procedura wkłucia dożylnego będzie przeprowadzona z odpowiednią dbałością o higienę.

Do założonego wkłucia można podłączyć wybrane kroplówki ze związkami odżywczymi lub lekami. Sama procedura zajmuje zazwyczaj około godziny, a pacjenci odczuwają wyraźną poprawę jeszcze w czasie trwania wlewu. Jak widać odtrucie alkoholowe to nic strasznego!

Od czego zależy koszt odtrucia alkoholowego w Warszawie?

Ceny detoksu alkoholowego w Warszawie są bardzo zróżnicowane. Zależy to między innymi od wielkości firmy czy obecności wykwalifikowanego personelu. Przede wszystkim jednak na cenę odtrucia wpływa wybór konkretnego pakietu kroplówek. Najtańszy pakiet zawiera podstawowe substancje odżywcze, takie jak:

  • glukoza;
  • mieszanka elektrolitów;
  • magnez.

W zależności od dodatkowych związków, cena poszczególnych pakietów odtruwających wzrasta. Do najczęściej stosowanych dodatków należy:

  • witamina C;
  • kompleks witamin z grupy B;
  • ornityna;
  • koenzym Q10.

W ramach odtrucia alkoholowego można także podać specjalnie dobrane leki. Preparaty podane dożylnie działają o wiele szybciej i skuteczniej niż leki doustne. Zastosowanie znajdują przede wszystkim leki przeciwbólowe i przeciwwymiotne, jednak w razie potrzeby można dodatkowo zastosować leki relaksacyjne i nasenne.

Źródło: artykuł partnerski

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany