Poduszka na problemy z kręgosłupem

poduszka-na-kregoslup

Niewiele osób może powiedzieć, że nie boli ich kręgosłup. To jednak z najczęstszych dolegliwości bólowych. Paraliżująca i utrudniająca normalne funkcjonowanie. Zamiast tabletek i maści można sobie pomóc – odpowiednią pozycją podczas snu.

Poduszkę Havero stworzono z myślą o wszystkich tych, którzy borykają się z bólami kręgosłupa szyjnego oraz spiętymi barkami. Korzystanie z poduszek ergonomicznych zaleca się także osobom, które mają problem z nieprawidłowym krążeniem krwi. Wspomniany model Havero został wykonany z pianki termoplastycznej, która doskonale dopasowuje się do kształtu głowy oraz szyi. Pianka zapewnia idealne podparcie podczas snu oraz prawidłowe rozłożenie sił nacisku.

Jak działa taka poduszka?

Śpiąc na ergonomicznej poduszce pozwalasz na rozluźnienie i zrelaksowanie całego ciała. Specjalnie zaprojektowane wgłębienie ma na celu prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu czy wypoczynku. Pianka, z której wykonano poduszkę reaguje na temperaturę ciała dopasowując się i „zapamiętując” kształt i ułożenie głowy oraz karku. Wybierając poduszkę ergonomiczną Havero efekty zaczniesz odczuwać już od pierwszych dni użytkowania.

Poszycie wykonano z miękkiej, przyjemnej w dotyku pikowanej tkaniny wykonanej z bawełny i poliestru. Poszewka pochłania i odprowadza wilgoć, pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała, a także zabezpiecza wnętrze poduszki przed uszkodzeniami. W przypadku zabrudzeń, pokrycie można zdjąć i prać w pralce w temperaturze 60 stopni C.

Cena: 39,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany