Podpaski Always Sensitive – miękkie dla skóry, rekomendowane przez dermatologów

podpaski always sensitiveDla komfortu skóry i skutecznej ochrony stworzono linię podpasek Always Sensitive. Uzyskała ona rekomendację ekspertów cenionego europejskiego towarzystwa Skin Health Alliance (SHA). Daje ona konsumentom gwarancję, że produkty są bezpieczne dla skóry. 

Podpaski Always Sensitive – miękkie dla skóry

Podczas miesiączki, skóra w miejscach intymnych jest szczególnie wrażliwa na bodźce i podrażnienia więc każdy dotyk może być źródłem przyjemności ale także dyskomfortu a nawet bólu. Dlatego właśnie gdy nasza skóra narażona jest na otarcia przez podpaski, czy kontakt z wilgocią, z ulgą sięgamy po miękkie, delikatne produkty.

– Poza doborem przewiewnej bielizny oraz regularną higieną, bardzo ważny jest wybór podpasek wysokiej jakości, takich, które są zarówno delikatne dla skóry jak i odpowiednio chłonne, przez co chronią ją przed nadmiarem wilgoci. Miękkość i należyte wchłanianie to również ochrona skóry pachwin czyli obszaru szczególnie narażonego na obtarcia, wilgoć oraz różnego rodzaju nadkażenia zarówno grzybicze jak i bakteryjne. Odpowiednie podpaski to komfort i ochrona, ale też pewność siebie i mniej ograniczeń – komentuje Lekarz Anna Jędrowiak, specjalista dermatolog.

Podpaski Always Sensitive – zatwierdzone przez dermatologów

Podpaski Always Sensitive pozwalają cieszyć się niesamowitą miękkością, komfortem oraz niezawodną ochroną. Są miękkie dla skóry i dopasowane, a także dają poczucie pewności i komfortu, nawet w czasie tych „trudnych dni”.

  • Miękkie dla skóry – miękka jak bawełna powłoczka zapewnia uczucie komfortu i delikatnie chroni nawet wrażliwą skórę. Wszystko za sprawą gładkiej powierzchni oraz miękkiej strukturze boków podpaski, która poszerza tradycyjną strefę miękkości. Powłoczka wykonana jest z luźno splecionych włókien, aby jeszcze bardziej zwiększyć uczucie miękkości.
  • Do 100% ochrony – żel znajdujący się wewnątrz podpaski zatrzymuje wilgoć w środku, zapewniając poczucie ochrony i bezpieczeństwa.
  • Dopasowane – skrzydełka są bardzo miękkie i doskonale dopasowują się w każdej sytuacji zapewniając wygodę i komfort.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby kobiet, na rynku dostępne są trzy wielkości podpasek Always Sensitive: Normal Plus, Super Plus i Night.

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany