Podkład w sztyfcie Studio Fix Soft Matte Foundation Stick

podkład w sztyfcieM·A·C Cosmetics przedstawia nowy, wszechstronny podkład w sztyfcie który umożliwi wykonanie makijażu zawsze i w każdej sytuacji. Już jedno pociągnięcie wykonane przy jego użyciu zapewnia długotrwałe, średnie krycie. A także efekt nawilżonej skóry o nieskazitelnym wyglądzie przez 24 godziny. Produkt jest dostępny w 33 różnych odcieniach.

Podkład w sztyfcie – wszechstronne zastosowanie

Łatwo blendujący się, o lekkiej konsystencji i w kieszonkowym rozmiarze podkład w sztyfcie Studio Fix Soft Matte Foundation Stick jest produktem niezwykle wszechstronnym. Przeciągnij nim bezpośrednio po skórze zaraz po intensywnych ćwiczeniach na siłowni, popraw makijaż przed spotkaniem, użyj go pomiędzy poszczególnymi daniami podczas kolacji z ukochaną osobą, albo też – w trakcie godnej zapamiętania imprezy – osiągnij efekt cery natychmiast gotowej do zdjęć.

Kosmetyk ten zapewnia również precyzyjną aplikację wszystkim fanom konturowania i rozświetlania, ale jednocześnie jest idealny dla mało wymagających makijażowych minimalistów, którzy wolą szybko poprawić makijaż w najbardziej problematycznych miejscach, takich jak okolice oczu lub kłopotliwa strefa T. Podkład w sztyfcie MAC Studio Fix Foundation spełni wszystkie (nawet te największe!) oczekiwania.

Cena: 140 zł

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany