Płyn micelarny z wodą różaną GARNIER

płyn micelarnyPłyn micelarny jest niezbędny do codziennego wykonania makijażu. Intensywny tryb życia, brak czasu na relaks i chwilę dla siebie… Nic dziwnego, że Twoja cera jest widocznie zmęczona, szczególnie wieczorem, kiedy po zmyciu makijażu, ukazuje się szara, pozbawiona blasku cera. Teraz możesz zapomnieć o zmęczonej, szarej skórze i uwolnić swój naturalny blask!

Płyn micelarny i jego niesamowite działanie

Nowość, Garnier Płyn Micelarny z Wodą Różaną, to połączenie skuteczności i naturalnych składników w jednym produkcie. Skuteczna siła formuły micelarnej doskonale oczyszcza, usuwając makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Z kolei woda różana, nazywana także hydrolatem różanym, posiada doskonałe właściwości rozświetlające, nawilżające, a do tego jest skutecznym antyoksydantem.

Jej pH zbliżone do naturalnego odczynu skóry, świetnie ją tonizuje, przywracając prawidłowy, lekko kwaśny poziom pH. Dodatkowa zawartość gliceryny pochodzenia naturalnego, wzmacnia ten efekt. Płyn Micelarny z Wodą Różaną od Garnier przeznaczony jest do każdego typu cery. To doskonały sposób na podkreślenie naturalnego #glow, który jednocześnie zapewnia skórze kompleksowe oczyszczenie, ukojenie i rozświetlenie.

Cena: 10,99 zł (100 ml); 23,99 zł (400 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany