Płyn do kąpieli Luksja Pink Sparkle

plyn-do-kapieli

Sylwester to dzień, w którym każda kobieta chce się poczuć wyjątkowo. Sekretem udanej zabawy jest na pewno dobry nastrój. Warto o niego zadbać jeszcze przed szaleństwami sylwestrowej nocy i zrelaksować się podczas długiej kąpieli z dodatkiem płynu Luksja Pink Sparkle.

Jesteś przepracowana, mało sypiasz, a obowiązki domowe pochłaniają cały twój wolny czas? W ten jeden dzień w roku zwolnij i pozwól sobie na odrobinę relaksu. Wyłącz budzik i nie zrywaj się bladym świtem – odpowiednia ilość snu dostarczy ci energii potrzebnej do zabawy do białego rana.

INNE: Kremowa kąpiel z nową linią płynów Luksja Creamy

Popołudnie zarezerwuj tylko dla siebie, a z łazienki uczyń domowe SPA. Do stworzenia odpowiedniej atmosfery wykorzystaj zapachowe świece oraz nastrojową muzykę. Kiedy zadbasz już o wszystkie detale i upewnisz się, że nikt nie będzie ci przeszkadzał, zanurz się w wannie pełnej kremowej piany. Dzięki Luksja Pink Sparkle poczujesz przyjemny, bezalkoholowy zawrót głowy, a to wszystko za sprawą zapachu bąbelków różowego szampana. Odrobina takiego relaksu i luksusu w zaciszu domowej łazienki wprawi cię w sylwestrowy nastrój, a Ty będziesz wypoczęta i gotowa na prawdziwie szampańską zabawę.

Cena: 9,39 zł (1000 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany