PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ JOANNA

kosmetyki joanna

Higiena intymna to bardzo ważna czynność. Warto pokusić się o odpowiednie kosmetyki. Płyn do higieny intymnej Joanna ma w swoim składzie prebiotyki.

Płyn do higieny intymnej z nowej Serii Prebiotycznej Laboratorium Kosmetycznego Joanna delikatnie się pieni i łagodzi podrażnienia delikatnych okolic dzięki zawartości alanoiny oraz pantenolu. Ma w swoim składzie kwas mlekowy, który przywraca fizjologiczne pH  skóry i zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji.

Płyn do higieny intymnej z nowej Serii Prebiotycznej Laboratorium Kosmetycznego Joanna nie zawiera parabenów, barwników, alergenów, silikonów, SLES ani SLS. To świetny kosmetyk pielęgnacyjny dla osób z problemami skórnymi, cierpiących na alergię.

Kosmetyki z nowej serii zawierają prebiotyki oraz inne substancje aktywne, które pielęgnują skórę skłonną do podrażnień. W skład serii wchodzą: szampon, żel pod prysznic z balsamem, mydło w płynie, balsam do ciała i płyn do higieny intymnej.

Wszystkie preparaty zawierają Biolin, czyli kompleks specjalnie dobranych prebiotyków: Inulin, Alpha-Gllucan Oligosaccharide. Prebiotyki to substancje pobudzające i zwiększające wzrost probiotyków – tzw. dobrych bakterii, które dbają o prawidłową florę bakteryjną w naszym organizmie, najczęściej z rodziny Lactobacillus. Prebiotyki występujące w nowej serii Laboratorium Kosmetycznego Joanna zapewniają probiotykom dobre warunki do rozwoju.

Cena: 9,50 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany