Płyn do higieny intymnej – dla dzieci, nastolatek i dorosłych kobiet od marki 4organic

płyn do higieny intymnejPłyny do higieny intymnej marki 4organic – bezzapachowe, naturalne i certyfikowane – od sierpnia 2019 roku można znaleźć także w wersji dla dzieci, nastolatek, kobiet 40+ i 50+. To pierwsze polskie, kosmetyki, które zostały zapakowane w buteleczki, które w 100% pochodzą  z recyklingu.

Infekcje i podrażnienia okolic intymnych to niestety lekceważony i wrażliwy temat. Nie lubimy o tym rozmawiać, a co więcej często mylimy infekcję z uczuleniem na składniki zawarte w środkach do higieny intymnej. Dlatego statystyki problemu są niedoszacowane. Na alergie intymne cierpi więcej kobiet niż mężczyzn. Najsilniejszymi substancjami uczulającymi są zapachy.

Płyny do higieny intymnej dla dzieci

Kosmetyki do mycia przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat – bardzo często zawierają składniki zapachowe, barwniki, detergenty i silne konserwanty, które mogą podrażniać miejsca intymne. Natomiast produkty do higieny intymnej przeznaczone dla kobiet nie są odpowiednie dla dzieci ze względu na inne pH. Bezpieczny, bezzapachowy i delikatny kosmetyk do higieny intymnej dla dziecka – może być stosowany do mycia całego ciała naszych pociech.

Płyny do higieny 4organic Kids dla dziewczynek i dla chłopców

Są bezzapachowe, nie zawierają barwników. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkty są hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, pozbawione substancji zmieniających gospodarkę hormonalną. Kosmetyki przeznaczone są do pielęgnacji i higieny okolic intymnych dzieci powyżej 3 roku życia. Stworzyliśmy je aż w ponad 99% z substancji pochodzenia naturalnego. Zawarty w nich aloes łagodzi i nawilża. Produkty można stosować także do mycia całego ciała dzieci. Płyny są wegańskie, certyfikowane przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva. Opakowania nowych produktów 4organic Kids stworzyliśmy z materiału pochodzącego z recyklingu, dzięki temu plastikowe butelki zyskują drugie życie, dbamy o środowisko i naszą planetę.

Zobacz też:

Nawracające infekcje intymne – jak sobie z nimi radzić?

Higiena intymna – czy na pewno wszystko o niej wiesz

Płyn do higieny intymnej 4organic z probiotykiem dla nastolatek

Jest bezzapachowy, nie zawiera barwników. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkt jest hipoalergiczny, bezpieczny dla zdrowia, pozbawiony substancji zmieniających gospodarkę hormonalną. Kosmetyk przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i higieny okolic intymnych nastolatek. Płyn zawiera 98,5 % substancji pochodzenia naturalnego. Kwas mlekowy, który dodaliśmy do kosmetykupozwala utrzymać fizjologiczne pH miejsc intymnych nastolatek. Natomiast bakterie probiotyczne utrzymują prawidłową florę fizjologiczną, zmniejszają ryzyko rozwoju infekcji o podłożu grzybiczym i bakteryjnym. Zawarty w produkcie – aloes łagodzi i nawilża. Kosmetyk jest wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

Płyn do higieny intymnej 4organic 40+

Jest bezzapachowy, bez barwników. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkt jest hipoalergiczny, bezpieczny dla zdrowia, pozbawiony substancji zmieniających gospodarkę hormonalną. Kosmetyk jest delikatny, przeznaczony do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych kobiet powyżej 40 roku życia. Stworzyliśmy go w 98,5% z substancji pochodzenia naturalnego. Aloes zawarty w produkcie ma właściwości nawilżające i łagodzące. Natomiast kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczne pH i odpowiedni poziom nawilżenia. Kosmetyk jest wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

Płyny do higieny intymnej 4organic 50+

Jest bezzapachowy, pozbawiony barwników. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkt jest hipoalergiczny, bezpieczny dla zdrowia, pozbawiony substancji zmieniających gospodarkę hormonalną. Kosmetyk jest delikatny, przeznaczony do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych kobiet powyżej 50 roku życia. Aloes zawarty w płynie ma właściwości nawilżające i łagodzące. Kosmetyk stworzyliśmy w 99 % z substancji pochodzenia naturalnego. Odpowiedni dla wieku 50+ poziom kwasu mlekowego ma właściwości nawilżające. Płyn jest wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

Cena: ok. 16 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany