Płatki kosmetyczne do demakijażu GLOV

płatki kosmetyczne do demakijażuPłatki kosmetyczne do demakijażu to produkt znany każdej kobiecie. Ale teraz są zupełnie inne i to za sprawą marki GLOV. Oficjalnie w sprzedaży pojawił się zestaw GLOV Moon Pads Set, który na dobre rozprawi się z Twoją codzienną rutyną! Kultowe płatki kosmetyczne GLOV doczekały się nowego, kosmicznego wydania z wyjątkowymi akcesoriami.

Płatki kosmetyczne do demakijażu inne niż do tej pory

Nieziemski zestaw Moon Pads Set zawiera: 10 płatków kosmetycznych wielokrotnego użytku, woreczek do przechowywania produktu i prania go pralce, oraz holograficzną kosmetyczkę, która stanie się modnym dodatkiem w łazience i ułatwi przechowywanie kosmetyków podczas podróży.

Dziesięć wielorazowych płatków kosmetycznych Moon Pads to miękkie i delikatne ekwiwalenty jednorazowych wacików do demakijażu. Ergonomiczny kształt księżycowych płatków GLOV pozwala zapomnieć o nieprzyjemnym procesie zmywania kosmetyków i skutecznie pozbywa się wszystkich zabrudzeń z twarzy tylko przy użyciu wody lub ulubionego kosmetyku.

Dodatkowo, w zestawie znajduje się woreczek, stworzony do przechowywania płatków oraz do prania ich w pralce. Wszystko zamknięte jest w stylowej, holograficznej kosmetyczce, która z pewnością sprawdzi się w każdej łazience, w kobiecej torebce czy podczas podróży.

Cena: 59,90 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany