Plastry do depilacji twarzy i ciała z serii Sensual

plastry do depilacjiUdoskonalone plastry do depilacji twarzy i ciała z serii Joanna Sensual to gwarancja skutecznego zabiegu. Nie tylko skutecznie usuną owłosienie ale również ograniczają nadmierne zaczerwienienie i reakcje alergiczne na skórze.

Linia produktów do depilacji twarzy i ciała Sensual od Laboratorium Kosmetycznego Joanna jest skierowana do kobiet ceniących oszczędność czasu. Znana seria plastrów umożliwia wykonanie samodzielnego i komfortowego zabiegu bez wychodzenia z domu. Zastosowany w nich wosk sprawia, iż jednym dynamicznym ruchem możemy usunąć zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Dzięki systematycznym zabiegom włoski stają się delikatniejsze i odrastają z mniejszą częstotliwością, a skóra pozostaje aksamitna.

Plastry do depilacji – cztery rodzaje

W zależności od rodzaju skóry i grubości włosków, linia Sensual została wzbogacona o cztery nowe rodzaje plastrów o udoskonalonej recepturze. Od teraz zawierają one aż o 40% więcej wosku, a ich powierzchnia została powiększona nawet do 33%. W najnowszej ofercie możemy znaleźć kosmetyki przeznaczone do usuwania owłosienia z twarzy i ciała, zarówno w wersji dedykowanej włosom normalnym, jak i mocnym. Nowy podział, wynikający z różnej intensywności składników aktywnych, pozwoli jeszcze skuteczniej usunąć problematyczne i grube cebulki włosów.

Elastyczna formuła plastrów sprawia, że doskonale dopasowują się one do kształtu ciała, czyniąc depilację jeszcze skuteczniejszą. Zawarta w kosmetyku gama specjalnie dobranych składników gwarantuje bezpieczny i komfortowy zabieg. Plastry, w połączeniu z dołączoną do opakowania łagodzącą oliwką niwelującą podrażnienia, zapewniają długotrwały efekt gładkiej i delikatnej skóry. Cena: od 8 do 10 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany