Pieluszki Pampers Pure Protection i chusteczki nawilżane Pampers Aqua Pure

pieluszki pampersPieluszki Pampers Pure Protection i chusteczki Pampers Aqua Pure to połączenie starannie dobranych składników i sprawdzonej ochrony Pampers dla zdrowej skóry dziecka. Pieluszki z linii Pampers Pure Protection zainspirowane naturą, zapewniają niezwykłą delikatność i suchość do 12 godzin, cieszącą się zaufaniem rodziców na całym świecie. Zainspirowane naturą, bez kompromisu dla najwyżej jakości Pampers

Pieluszki Pampers Pure Protection

To nowe, niezwykle miękkie i delikatne pieluszki, które zostały stworzone w oparciu o starannie dobrane składniki, takie jak najwyższej jakości bawełna, celuloza i materiały pochodzenia roślinnego (trzcina cukrowa). Pieluszki Pampers Pure Protection są inspirowane naturą, ale zapewniają suchość do 12 godzin, której rodzice oczekują od Pampers.

Wewnętrzna powłoczka we wzór serduszek chłonie nie tylko mocz, ale również luźne kupki. Wskaźnik wilgotności w zewnętrznej warstwie podpowiada rodzicom, kiedy jest czas na zmianę pieluszki. Dodatkowo ozdabiają je urocze wzory takie, jak lamy, leniwce, wydry czy pieski corgi.

Zobacz też:

Czy dawać dziecku smoczek

Torba do porodu, czyli jak przygotować się do szpitala

Chusteczki Pampers Aqua Pure

Zostały zaprojektowane, aby zagwarantować najwyższą jakość Pampers. Chusteczki wykonane są z bawełny organicznej, dzięki czemu są niezwykle miękkie w dotyku. Nasączone są w 99% wodą oraz w 1% delikatnymi dla skóry składnikami, aby pomóc w utrzymaniu naturalnego pH skóry.

Pieluszki Pampers Pure Protection i chusteczki Pampers Aqua Pure są:

  • przetestowane dermatologicznie
  • hipoalergiczne

Portfolio Pampers Pure:

  • Pampers Pure Protection rozm. 1, 2-5 kg (35 szt.) – 34,99 zł
  • Pampers Pure Protection rozm. 2, 4-8 kg (39 szt.) – 46,99 zł
  • Pampers Pure Protection rozm. 3, 6-10 kg (31 szt.) – 46,99 zł
  • Pampers Pure Protection rozm. 4, 9-14 kg (28 szt.) – 46,99 zł
  • Pampers Pure Protection rozm. 5, 11+ kg (24 szt.) – 46,99 zł
  • Chusteczki Pampers Aqua Pure (48 szt.) – 10, 99 zł
Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany