Pielęgnacja włosów: KERASYS Hair Clinic System

pielęgnacja włosówPielęgnacja włosów musi być dostosowana do ich kondycji. Suche,  zniszczone, matowe włosy potrzebują intensywnej terapii, która przywróci im blask i zdrowy wygląd. Kerasys Hair Clinic System to linia profesjonalnych szamponów i odżywek do stosowania w warunkach domowych, która dzięki opatentowanej technologii i kombinacji składników aktywnych o właściwościach silnie regenerujących, szybko i skutecznie poprawia kondycję włosów.

Sprężyste, lśniące włosy to ideał, o którym marzy każda kobieta. Jednak codzienne zabiegi czesania, suszenia i stylizacji, a także zabiegi fryzjerskie, takie jak np. farbowanie lub rozjaśnianie, oraz warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, wiatr, niska i wysoka temperatura) sprawiają, że struktura włosów ulega uszkodzeniu. Ubytki keratyny, czyli podstawowego składnika budulcowego włosów, objawiają się brakiem elastyczności i połysku. Suche pasma stają się łamliwe, wiotkie, a ich końcówki rozdwajają się.

Pielęgnacja włosów – intensywna terapia

Intensywna terapia odpowiednio dobranym zestawem pielęgnacyjnym z linii Kerasys Hair Clinic System przywraca włosom ich prawidłowy stan i sprawia, że są one odżywione, nawilżone i nabierają energii. Zawarta w kosmetykach keratyna wnika w głąb włosów i uzupełnia ich strukturę od wewnątrz.

Opatentowana przez markę Kerasys odbudowująca technologia CMC , oparta na lipidach, naprawia uszkodzenia oraz zapobiega przesuszaniu i  utracie wilgoci. Potrójny system odżywczy z olejem arganowym, jojoba i olejem z awokado nie tylko silnie regeneruje włosy, ale także dodaje im sprężystości oraz chroni je przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV.

Kerasys Hair Clinic System to trzy  specjalistyczne kuracje (szampon i odżywka):

Nawilżająca – dla suchych, łamliwych włosów

Odbudowująca – dla zniszczonych włosów o rozdwajających się końcówkach

Rewitalizująca – dla cienkich, wiotkich włosów

Cena: szampon i odżywka po 27 zł (400 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany