Pielęgnacja suchej skóry rąk – antybakteryjna linia Linum Emolient Dermedic

pielęgnacja suchej skóry rąkPielęgnacja suchej skóry rąk wymaga szczególnych kosmetyków. Musza one nie tylko ją nawilżać, ale i zabezpieczyć przez pękaniem. Teraz, gdy bardzo często myjemy ręce skóra na nich narażona jest na mikrourazy. Z pomocą przychodzi Linum Emolient Dermdic.

Pielęgnacja suchej skóry rąk – regenerujący krem do rąk Linum Emolient

Krem ten zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej, skłonnej do alergii. Również polecany jest też do pielęgnacji skóry atopowej. Można stosować powyżej 3. roku życia.

Jakie ma działanie? Łagodzi mikrourazy naskórka oraz długotrwale nawilża wrażliwą skórę. Uzupełnia barierę lipidową oraz hamuje transepidermalną utratę wody (ogranicza TEWL). Wspomaga również regenerację naskórka. Stymuluje aktywność enzymatyczną w skórze, pomaga w tworzeniu nowych komórek. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu i jest hypoalergiczny. Cena: 31,00 zł (100 ml)

Pielęgnacja suchej skóry rąk – mydło do rąk chroniące barierę lipidową skóry Linum Emolient

Mydło to zalecane jest do mycia skóry rąk, suchej, bardzo suchej oraz skłonnej do alergii, wyprysku i łuszczycy. Zmywa wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Działa antybakteryjnie, kojąco i przeciwzapalnie. Pozostawia nawilżoną i elastyczną skórę dłoni. Zapewnia ulgę dla wysuszonej i napiętej skóry. Jest hypoalergiczne. Cena: 44,00 zł (300 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany