Pielęgnacja skóry zimą od Be Ceuticals

pielęgnacja skóryPielęgnacja skóry zwłaszcza zima jest szalenie ważna. W dzień stawiaj na preparaty odżywcze i ochronne, które pomogą skórze zregenerować się.

Sięgnij po Be Ceuticals Absolute Repair, z ceramidami, które zwiększają odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i łagodzą podrażnienia skóry. Jako kurację nocną zastosuj Be Ceuticals Wonderful Night L.AA. 20%. Serum bogate w tripeptydy stymuluję syntezę kolagenu oraz wpływa na elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Pielęgnacja skóry: BE CEUTICALS ABSOLUTE REPAIR

CERAMIDY w nim zawarte  regenerują uszkodzoną skórę i pomagają w jej odbudowie. Skóra staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne. Wzbogacone o RETINOL, dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu wpływają na wierzchnie warstwy skóry i przyspieszają wymianę zniszczonego i zrogowaciałego naskórka. Poprawiają jego strukturę i koloryt. Retinol ma wpływ na zwiększenie liczby fibroblastów oraz stymuluje wzrost syntezy kolagenu. Zmniejsza objawy procesu fotostarzenia się skóry oraz widoczność przebarwień.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż za pomocą palców od 5 do 7 kropli BE CEUTICALS CERAMIDY 1% CAŁKOWITA ODBUDOWA na twarz, szyję i dekolt, aby odbudować uszkodzoną skórę. Zastosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.
Cena: 210 zł (35 ml)

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Przebarwienia skóry – czas się z nimi uporać

Sucha skóra – 4 kroki aby ją ukoić

Pielęgnacja skóry: BE CEUTICALS WONDERFUL NIGHT

Zawiera rewolucyjną formułę, aby odmłodzić skórę nocą. Witamina C pobudzi proces produkcji kolagenu oraz pomoże zmniejszyć uszkodzenia powstałe w wyniku działania wolnych rodników. Po zastosowaniu na noc serum, tuż po przebudzeniu skóra będzie gładka, miękka w dotyku, a zmarszczki i drobne linie mniej widoczne.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż przed snem na skórę twarzy, szyi i dekoltu od 2 do 4 kropli BE CEUTICALS L.A.A. 20% WSPANIAŁA NOC. Na początku stosowania produktu u niektórych osób może pojawić się delikatne mrowienie, które znika po kilku aplikacjach. Produkt należy nałożyć na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.

Cena: 210 zł (15 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany