Pielęgnacja skóry tłustej: serum z owoców dzikiej róży

serumSerum to bardzo ważny kosmetyk. Jest w nim największe stężenie substancji aktywnych. Przyda się do pielęgnacji skóry tłustej.

OSSENTIAL INSTANT PORE REFINER to lekkie serum o potwierdzonym, w badaniach klinicznych, działaniu zwężającym pory skóry. Zawarty w preparacie ekstrakt z owoców dzikiej róży pomaga przywrócić równowagę skóry tłustej i zmniejsza ilość sebum na jej powierzchni, dzięki czemu zmniejsza widoczność porów skóry i niedoskonałości. Ekskluzywne kompleksy przeciwzapalne i antyoksydacyjne chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza zanieczyszczeniami powietrza, które mogą przyczynić się do tworzenia stanów zapalnych w skórze. Serum ma działanie złuszczające, dzięki czemu odblokowuje pory skóry, przez co stają się węższe i płytsze, a koloryt skóry zostaje wyrównany.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Choroby serca wypisane są na skórze

Sucha skóra – lepsza dla niej będzie kąpiel czy prysznic

KLUCZOWE SKŁADNIKI serum

  • EKSTRAKT Z OWOCÓW DZIKIEJ RÓŻY: Pomaga przywrócić równowagę tłustej skóry i zmniejsza ilość sebum na jej powierzchni. Eliminuje błyszczenie skóry, natychmiast ją matowi. Zmniejsza widoczność porów skórnych i niedoskonałości.
  • FITOSFINGOZYNA SALICYLOILOWA: Złuszcza martwe komórki skóry wokół porów, zapobiegając ich zapychaniu. Odblokowane pory są węższe i płytsze, co sprawia, że skóra nabiera bardziej wyrównanego kolorytu, wydaje się gładsza i wygląda młodziej.
  • ZO-RSS2: Kompleks roślinnych komórek macierzystych: komórki macierzyste merystemu szanty zwyczajnej (Marrubium vulgare) i szarotki alpejskiej (Leontopodium alpinum) zapewnia mocną ochronę antyoksydacyjną i minimalizuje stany zapalne, by zapobiegać uszkodzeniom skóry w przyszłości.
  • ZOX12: Kompleks antyoksydacyjny uwalniający substancje czynne (zamknięte w mikro-kapsułkach witaminy A, C i E) w ciągu 12 godzin. Pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki i zapobiega pojawianiu się przedwczesnych oznak starzenia w przyszłości. Osłania również skórę przez szkodliwym promieniowaniem podczerwonym (IR).

CENA: 290,00 zł (29 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany