Pielęgnacja ciała kosmetykami Klorane

pielęgnacja ciałaPielęgnacja ciała to codzienny rytuał każdej kobiety. Coraz chętniej sięgamy po naturalne kosmetyki. Zobacz co przygotowała dla ciebie marka Klorane.

Konsumenci w obecnych czasach, znacznie częściej przywiązują uwagę do troski o środowisko. Coraz więcej z nich wybiera kosmetyki, których formuły oparte są o naturalne składniki. W odpowiedzi na te potrzeby, marka Klorane, po raz pierwszy na polski rynek, wprowadza linię produktów do pielęgnacji ciała. Bazą całej gamy są naturalne i skuteczne wyciągi z roślin, które dostosowane są do każdego rodzaju skóry, w tym także do bardzo suchej. Dodatkową zaletą nowej linii pielęgnacyjnej są zmysłowe i przyjemne zapachy, które rozkosznie otulają skórę.

Pielęgnacja ciała z masłem CUPUACU i kwiatem Hibiskusa

Odżywiająca pielęgnacja ciała na bazie organicznego masła CUPUAÇU – czynnego składnika, pochodzącego z owoców, uprawianych z zastosowaniem ekoodpowiedzialnych zasad rolnictwa.

Kolekcja Kwiat Cupuacu – Linię Cupuacu charakteryzuje największa zawartość organicznego masła CUPUAÇU. Subtelny i uspokajający zapach, w którym nuty frezji uszlachetniają miękkość mleczka bawełnianego, a kwiatowy akord niesie ukojenie i podkreśla kobiecość.

Kolekcja Kwiat Hibiskusa – Energiczne przebudzenie, dzięki nutom zapachowym HIBISKUSA. Następnie pojawiający się aromat wiciokrzewu i piwonii, który podkreśla buntownicza woń kwiatu winorośli.

W skład oby serii wchodzi:

ŻEL POD PRYSZNIC – cena: 25 zł (200 ml)

MLECZKO DO CIAŁA – cena: 59 zł (200 ml)

MYDEŁKO  – cena: 19 zł (100 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany