Pielęgnacja ciała kosmetykami AVON Encanto – połączenie luksusowej pielęgnacji i pięknych zapachów

pielęgnacja ciałaPielęgnacja ciała może stać się fantastycznym doznaniem. Poznaj AVON Encanto, czyli kosmetyki, które pielęgnują skórę i otulają ją niesamowitym zapachem. Dwie linie – Fascynująca i Zmysłowa –  zostały stworzone przez światowej sławy perfumiarzy, by rozpieścić Twoje zmysły. Prawdziwy bestseller w Brazylii, teraz dostępny w Polsce, tylko w AVON!

Kompleksowa pielęgnacja ciała

AVON Encanto to kolekcja pięciu kosmetyków pielęgnacyjnych w dwóch kompozycjach zapachowych, które rozpieszczają skórę. Dzięki kompleksowi luksusowych olejków, produkty AVON Encanto zapewnią nawilżenie do 48 godzin i chwile prawdziwej, zmysłowej przyjemności każdego dnia. Wygładzający olejek do ciała i kąpieli jest lekki i nietłusty, szybko się wchłania i sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona i ukojona. W linii Zmysłowej olejek dodatkowo pięknie rozświetla dzięki połyskującym drobinkom. Perfumowany balsam do ciała głęboko odżywia i intensywnie nawilża skórę przez cały dzień. W każdej kolekcji dostępne są: woda toaletowa o przepięknym zapachu oraz lekka i odświeżająca mgiełka do ciała. Dopełnieniem pielęgnacji jest nawilżający krem do rąk, który odżywia skórę i nadaje jej jedwabistą gładkość.

Pielęgnacja ciała – jak pachnie luksusowa przyjemność?

Kosmetyki AVON Encanto dostępne są w dwóch kompozycjach zapachowych – Zmysłowej i Fascynującej – stworzonych przez słynnych perfumiarzy. Wyjątkowy, kobiecy zapach linii Zmysłowej przepięknie rozwija się na skórze, przeplatając nuty malin, świeżej frezji i słodkiego heliotropu. Dzięki niej codzienna pielęgnacja zmieni się w zmysłowe doznanie.

Linia Fascynująca otula skórę i uwodzi zmysły egzotycznym aromatem szmaragdowych kwiatów Jade Vine, różowego pieprzu i ciepłego piżma. To delikatność jedwabiu, która Cię otuli i zapach, który trwa i trwa.

Wygładzający olejek do ciała Encanto 100 ml będzie dostępny w katalogu AVON 4/2019 w cenie od: 17,99 zł

Nawilżający balsam do ciała Encanto 250 ml będzie dostępny w katalogu AVON 4/2019 w cenie od: 19,99 zł

Pachnąca mgiełka do ciała Encanto 100 ml będzie dostępna w katalogu AVON 4/2019 w cenie od: 17,99 zł

Woda toaletowa Encanto 50 ml będzie dostępna w katalogu AVON 4/2019 w cenie od: 45,99 zł

Nawilżający krem do rąk Encanto 10 ml będzie dostępny w katalogu AVON 4/2019 w cenie od: 10,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany