Pianki do higieny intymnej dla dzieci – Skarb Matki

pianka do higieny intymnejPrawidłowa higiena to podstawa pielęgnacji. Czy dzieci powinny używać kosmetyków do higieny intymnej? Oczywiście, pod warunkiem, że są przygotowane właśnie dla najmłodszych!

Podstaw prawidłowej higieny należy uczyć dzieci już od najmłodszych lat, aby przyzwyczaić je do dbania o siebie i utrzymywania czystości. Dobre nawyki są bardzo ważne. Codzienna kąpiel, zmiana bielizny i utrzymywanie porządku wokół siebie to fundamenty. W jaki sposób zachęcić dzieci do mycia?

Idealna pianka

Bardzo polecanym kosmetykiem jest Pianka do higieny intymnej dla dzieci Skarbu Matki. To znany i bardzo lubiany przez dzieci produkt, którego znakiem rozpoznawczym jest różowa etykieta ze śliczną grafiką księżniczki. Teraz jest aż w pięciu kolorach do wyboru! Każda dziewczynka będzie zachwycona, każda znajdzie dla siebie ulubioną etykietę!
Pianka została opracowana specjalnie dla dzieci i ma odpowiednie pH przystosowane właśnie dla dzieci. Można ją stosować już od 3 roku życia. Delikatnie myje, nawilża i nie pozwala na nadmierne usunięcie warstwy hydrolipidowej skóry.

Łagodzi także i koi podrażnienia. To za sprawą zawartego w niej probiotyku, który wspiera ochronę immunologiczną. Probiotyk pobudza i wspomaga rozwój prawidłowej mikroflory. Pianka w swoim składzie ma także wyciąg z dzikiej róży i zielonej herbaty. Ma przyjemny owocowy zapach i jest miła oraz ciepła w dotyku! Nie szczypie i pozwala utrzymać prawidłową higienę okolic intymnych. Produkt został zbadany dermatologicznie. Cena: 12 zł (250 ml)

Kosmetyki dla dzieci, Skarb Marki, pianka do higieny intymnej

Skarb Matki to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci. Produkowana jest od ponad 60 lat przez polską firmę rodzinną Makarczykowie. Oferuje ponad 25 różnych preparatów. Wprowadzając nowe receptury, firma zawsze przestrzega koncepcji kosmetyku bezpiecznego, prostego, a zarazem skutecznego. Wszystkie receptury są badane klinicznie i dermatologicznie. Kosmetyki mają akceptację i pozytywne oceny Instytutu Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Są dostępne w aptekach, sklepach dziecięcych, internetowych oraz na www.skarbmatki.pl

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany