Pianka do mycia twarzy i demakijażu Iwostin Sensitia

pianka do mycia twarzy

To idealny kosmetyk dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień. Pianka do mycia twarzy i demakijażu posiada składniki długotrwale nawilżające. Zapewnia delikatne i skuteczne zmywanie zanieczyszczeń oraz makijażu.

Nadmierna wrażliwość dotyczy głównie skóry twarzy. Dodatkowo to właśnie twarz jest stale narażona na działanie negatywnych czynników środowiskowych, co pogłębia problem. Ponadto jest to okolica, na którą najczęściej aplikowane są liczne preparaty do pielęgnacji i makijażu. Jedną z ważnych zasad w codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej jest stosowanie preparatów ze specjalistycznych linii, najlepiej dobranych w porozumieniu z lekarzem dermatologiem.

INNE: Balsam do ust – Iwostin Sensitia

Wskazaniem do stosowania Pianki do mycia twarzy i demakijażu Iwostin Sensitia jest codzienna pielęgnacja wrażliwej, skłonnej do alergii i podrażnień skóry twarzy, jej regularne oczyszczanie i odświeżanie  oraz przygotowanie do lepszej tolerancji stosowanych kosmetyków. Preparat nie zawiera mydła, a 10% jego całkowitego składu to kompleks składników nawilżających.

Cena: ok. 36 zł (165 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany