Perfekcyjne brwi w kilka sekund

szablon do brwi

Na punkcie makijażu brwi oszaleli wszyscy – topowe makijażystki, blogerki i miliony zwykłych dziewczyn. Niegdyś pomijane, uważane za niezbyt ważne, dziś stały się jednym z najważniejszych elementów makijażu. Dostrzeżono, że brwi stanowią swoistą ramę twarzy i odpowiednie ich zaakcentowanie pozwala wydobyć piękno oczu i podkreślić rysy.

Co więc zrobić, gdy natura nie obdarzyła nas naturalnie gęstymi i wyrazistymi brwiami, a przy tym nie mamy zdolności pozwalających na precyzyjne „narysowanie” łuku? Jest na to sposób! INNOWACYJNE SZABLONY DO BRWI ARDELL BROW PERFECTION STENCILS

Szablony do brwi Ardell są niezwykle łatwe i szybkie w użyciu. Pomagają utrzymać brwi w idealnym kształcie. Opakowanie zawiera cztery różne szablony dopasowane do różnych typów twarzy.

Delicate – gdy chcesz jedynie delikatnie podkreślić brwi

Elegant – jeśli marzy Ci się elegancki look

Glamorous – bądź glamour-girl zawsze i wszędzie

Classic – Twoje brwi w ponadczasowym, klasycznym stylu

SPOSÓB UŻYCIA: Wybierz odpowiedni szablon z opakowania. Przyłóż go do brwi i przytrzymaj kciukiem oraz palcem wskazującym. Użyj kredki do brwi, aby za pomocą lekkich pociągnięć delikatnie je zagęścić (zgodnie z kierunkiem ich wzrostu).  Odwróć szablon i powtórz czynność dla drugiej brwi.

Cena: 24,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany