Perfect.ME Repair & Stay Strong na cienkie włosy

cienkie włosyPołączenie argininy oraz biotyny, zawartych w kosmetykach z serii Repair & Stay Strong pozwala wzmocnić nasze cienkie włosy aż u ich nasady. Rewelacyjnie działa także na kondycję skóry głowy i cebulek włosowych.

Ich działanie wspierają odżywcze witaminy oraz regenerujący nasze pasma puder z pereł. Efekt dopełnia wspomagająca wzrost włosów kofeina.

Wzmocnią cienkie włosy

Osłabione i cienkie włosy ze skłonnością do wypadania to problemu wielu z nas. Niestety szybkie tempo życia, zła dieta, stres i zanieczyszczenie środowiska dodatkowo mogą go wzmagać. Właśnie dlatego powstała linia kosmetyków do włosów Repair & Stay Strong. Zawarta w nich odbudowująca arginina zastosowana zewnętrznie, oddziałuje bezpośrednio na korzeń włosa w znaczący sposób zmniejszając przerzedzanie naszej fryzury. W połączeniu z wzmacniającą biotyną, która działa korzystnie na skórę głowy, stanowią doskonały duet w walce o gęste i zdrowe włosy. Za zwiększony wzrost włosów odpowiada kofeina, która stymuluje ich cebulki. Odżywcze witaminy zawarte w produktach linii przywracają pasmom elastyczność i zdrowy wygląd, a całości dopełnia regenerujący puder z pereł.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Wypadanie włosów – jak zatrzymać ten proces

Olejowanie włosów: 10 rzeczy, których NIE NALEŻY robić podczas tego zabiegu

W skład linii Repair&Stay Strong wchodzą:

  • Szampon Cena: 9,99 zł (250 ml)
  • Odżywka Cena: 9,99 zł (225 ml)

Produkty Perfect.ME nie zawierają parabenów, pochodnych ropy naftowej, konserwantów MIT i CIT oraz sztucznych barwników.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany