Peeling – GALENIC PURETE SUBLIME PUDER ZŁUSZCZAJĄCY

peelingWystarczy raz wypróbować skuteczny peeling, aby natychmiast zakochać się w efektach, jakie zostawia na skórze. To idealny sposób na poprawienie kondycji skóry nie tylko u osób z cerą tłustą. Świetnie sprawdzi się też przy skórze dojrzałej czy poszarzałej, pozbawionej blasku.

Rekomenduje się wykonanie peelingu 1-2 razy w tygodniu, w zależności od intensywności oraz od rodzaju i kondycji skóry. Usuwanie martwego naskórka wpływa bowiem na lepsze przyswajanie kosmetyków pielęgnujących przez skórę. Dodatkowo, peelingi usuwają nadmiar sebum, pobudzają komórki do szybszej odnowy, wygładzają i rozjaśniają cerę oraz usuwają przebarwienia. Widocznie odmładzają i odświeżają skórę, a przy tym usuwają na niej drobne niedoskonałości.

Peeling w domu

Jeśli decydujemy się na peelingi w domu, możemy wybrać peeling chemiczny lub mechaniczny. Ten pierwszy polega na złuszczaniu naskórka za pomocą substancji aktywnych np. kwasów. Peeling mechaniczny to z kolei sposób złuszczania polegający na pocieraniu naskórka kosmetykiem z drobinkami, które ścierają martwe komórki.

Wybór odpowiedniego peelingu to kwestia indywidualna, w zależności od tego jaki produkt lepiej sprawdza się na naszej skórze i jaki efekt chcemy uzyskać

Marka Galenic to ekspert w tworzeniu unikatowych formuł. W ciągu ostatniego roku poszerzyła ona swoje portfolio o dwa kosmetyki peelingujące – puder złuszczający, dla miłośników mechanicznego złuszczania skóry oraz peeling odnawiający, który świetnie sprawdzi się u osób, które lubią chemiczne złuszczanie aktywnymi składnikami.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Fakty i mity na temat peelingu – czy to kosmetyk dla każdego

Peeling – puder złuszczający

Puder złuszczający to produkt zapewniający doskonałą równowagę między skutecznością peelingu mechanicznego a wysoką tolerancją, który daje przy tym efekt „nowej skóry. To dopracowana w najdrobniejszym szczególe kompozycja czterech suchych pudrów (sosnowego, z białej glinki, skalnego, tensydowego), bez dodatku konserwantów, który nie wymaga rozcieńczania dzięki czemu zapewnia większą koncentrację i skuteczność niż inne peelingi mechaniczne, rozpuszczone np. w kremie. Pozostawia doskonale oczyszczoną i niezwykle miękką skórę, pozbawioną martwych komórek, mikropigmentów makijażu i innych zanieczyszczeń.

Cena: 113 zł (30 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany