Peeling cukrowy od Tutti Frutti

peeling cukrowyPeeling cukrowy Wiśnia&Porzeczka to słodka przyjemność dla naszego ciała bez odrobiny kalorii. Dzięki wygodnemu, nowemu opakowaniu typu flipp&rub, szybko i wygodnie dobierzemy się do aromatycznego kosmetyku. Zapewnimy ciału jednoczesne oczyszczenie i odmłodzenie.

Peeling cukrowy z witaminami

Peeling cukrowy Wiśnia&Porzeczka zawiera witaminy A, E i F oraz cenne olejki owocowe stanowiące skarbnicę substancji odżywczych. To także orientalna podróż do Japonii dzięki zniewalającemu aromatowi wiśni, która kończy się na sielskiej polskiej łące koło krzewu porzeczki.

Otwierasz wieczko i już wiesz, że rozanielenie nadciąga drobnymi krokami gejszy z Jokochamy dzięki drobinkom cukru, które delikatnie masują twoją skórę. To słodka przyjemność pozbawiona kalorii, której towarzyszy zapach wiśni niczym podczas upojnych obchodów japońskiego święta Hanami ciągnąca się tak długo jak droga z orientu do Europy.

Peeling nanieś na wilgotną skórę i delikatnie masuj swoje ciało. Następnie dokładnie spłucz wodą. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.

Cena: 18,30 zł (300 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany