Pasty warzywne DEGA

pasty warzywnePasty warzywne to doskonała propozycja na karnawałowe przyjęcie. Można z nich przygotować łatwe przekąski. Do kupienia DEGA Pasta warzywna z buraczkami i czerwoną fasolą i DEGA Pasta warzywna z dynią i pestkami dyni.  To wege produkty zadowolą nie tylko wegetarian.

Pasty warzywne do wyboru

Warzywne słoiczki z pastami DEGA to nowa jarska propozycja, którą możemy podawać dosłownie do wszystkiego, co mamy w lodówce, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Przygotuj warzywa, ziarna – a zamiast majonezu czy keczupu – spróbuj naszych gotowych warzywnych past.

Pasty warzywna z dynią i pestkami dyni DEGA, w skład której wchodzi dynia 40%, marchew oraz pestki dyni 5% – całość w aromatycznych przyprawach oraz Pasty warzywnej z czerwoną fasolą i buraczkami na bazie czerwonego buraczka 45% oraz czerwonej fasoli 35proc. z dodatkiem przypraw. Cena: 2,99 zł (100 g)

Jak zrobić WARZYWNE SŁOICZKI Z PASTAMI DEGA

Składniki:

Pasta warzywna z buraczkami i czerwoną fasolą DEGA

Pasta warzywna z dynią i pestkami dyni DEGA

Ugotowana ciecierzyca

Ugotowany i obrany bób

Ser feta w kostkach

Pokrojone pomidorki cherry

Sałata

Pestki dyni

Pestki słonecznika

Sezam, Oregano

DRESSING: oliwa, cytryna, sól, pieprz, czosnek

Wykonanie:

Przygotuj słoiczki lub szklanki do napojów. Do słoiczków układaj kolejno warstwami ciecierzycę, bób, sezam, pomidorki cherry, ziarna słonecznika, sałatę, a każdą warstwę przekładaj na przemiennie Pastą warzywną z buraczkami i czerwoną fasolą DEGA i Pastą warzywną z dynią i pestkami dyni DEGA.

Na wierzch ułóż sałatę i kostki sera feta, a następnie polej przygotowanym dressingiem. Do dekoracji oraz uzupełnienia smaku użyj pestek dyni i oregano. Przekąska gotowa! To świetna propozycja dla miłośników wege produktów oraz tradycyjnych sałatkożerców.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany