Paski wybielające 3D White Whitestrips Oral-B

oral b

To wyjątkowa, bezpieczna i łatwa do zastosowania w domu metoda wybielania zębów, która daje widoczny efekt wyraźnie bielszych zębów. To rewolucja w zakresie pielęgnacji i wybielania zębów dzięki Oral-B.

Paski wybielające 3D White Whitestrips

Pierwsze zastosowanie pasków wybielających odbywa się w gabinecie dentystycznym pod okiem specjalisty, a każde kolejne może być wykonywane samodzielnie w domu. Paski wybielające 3D White Whitestrips to bezpieczna i skuteczna metoda pielęgnacji, która wykorzystuje nieinwazyjne dla szkliwa składniki wybielające (stosowane także w gabinetach dentystycznych), które wnikają w głąb zęba pod powierzchnię szkliwa, dzięki czemu w zaledwie 14 dni można pozbyć się przebarwień, które powstawały przez nawet 10 lat.

WIĘCEJ: Szczoteczka elektryczna Oral-B SmartSeries

Efekty stosowania pasków utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Każde opakowanie zawiera 28 pasków wybielających: po 14 sztuk do stosowania na górne i dolne zęby. W opakowaniu znajduje się także broszura informacyjna 3D White Whitestrips. Paski wybielające 3D White Whitestrips będą dostępne w gabinetach dentystycznych, a cena produktu będzie podawana na życzenie. Lokalne strony internetowe 3D White będą wyposażone w funkcję „Znajdź dentystę”, która pozwoli klientowi zlokalizować  najbliższy gabinet stomatologiczny, w którym sprzedawane są paski wybielające. Paski wybielające to obecnie najbardziej zaawansowana technologicznie metoda wybielania zębów, która swoją wyjątkowość zawdzięcza pionierskim technologiom wybielania zębów stosowanym w produktach linii 3D White. Zastosowanie pasków jest wyjątkowo proste – dostosowują się one do kształtu zębów i odchodzą bez problemów, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wygodną i niekłopotliwą metodą wybielania zębów.

Trzy kroki wystarczą, żeby osiągnąć znakomity efekt:

Krok 1: WYJMIJ paski 3D White Whitestrips z opakowania i odklej warstwę ochronną.

Krok 2: PRZYKLEJ pasek na zębach, sprawdzając w lusterku, czy jest odpowiednio umiejscowiony. Nałóż pasek jak najbliżej dziąsła i lekko dociśnij, aby upewnić się, że dobrze się trzyma.

Krok 3: ODS‎ŁOŃ bielszy uśmiech – po codziennej godzinnej aplikacji zdejmij i wyrzuć paski wybielające 3D White Whitestrips.

Ocen: 0
1 komentarz
  1. Stosowałam paski ale były strasznie niewygodne, a efekt kiepski. Wyszukałam w necie bloga, na którym dziewczyna opisuje metodę Martuni, spróbowałam i efekt okazał się świetny 😉

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany