Panasonic: akcja „Doskonałość w każdym detalu”

panasonicAkcja promocyjna marki Panasonic dotyczy produktów do depilacji. Wykreowała ona linię depilatorów ED, która odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet. Produkty marki Rituals można otrzymać już od 17 listopada, biorąc udział w akcji promocyjnej marki Panasonic.

Hasło akcji, czyli „Doskonałość w każdym detalu” to zarówno odwołanie do promowanej w niej linii depilatorów ED. Nawiązanie do piękna, które kryje się w każdej kobiecie i idei, iż każda z nas może odnaleźć i pielęgnować w sobie doskonałość, rozumianą na swój własny sposób. Dla niektórych będzie to idealny wygląd, dla innych świetnie poczucie humoru, talent w jakiejś dziedzinie albo po prostu umiejętność cieszenia się życiem! Wszystkie kobiety, które chcą podzielić się swoją wizją doskonałości, marka Panasonic zaprasza do konkursu, w którym można wygrać cenne nagrody.

Konkurs Panasonic

konkursCo należy zrobić, aby wziąć udział w tej akcji? Każda uczestniczka promocji, która w okresie 17.11.2017 – 12.01.2018 zakupi jeden z promocyjnych depilatorów marki Panasonic, odwiedzi stronę doskonaloscwkazdymdetalu.pl i zarejestruje na niej swój paragon lub wypełni formularz promocyjny w sklepie, otrzyma luksusowy zestaw kosmetyków Rituals do pielęgnacji ciała, z serii „Rytuał Ayurveda”. Składa się on z pianki do kąpieli, peelingu, balsamu do ciała i szamponu, które roztaczają delikatny zapach róży damasceńskiej i dbają o idealnie nawilżenie i ukojenie ciała.

kosmetyki ritualsJednak to nie koniec nagród! Wszystkie osoby zainteresowane przygotowaniem kreatywnej odpowiedzi na pytanie: na czym polega Twoja doskonałość? i udzieleniem jej poprzez formularz na stronie doskonaloscwkazdymdetalu.pl, mają szanse na wygranie ekskluzywnych nagród – wyjazdu do SPA w Grecji, 5 szczoteczek sonicznych oraz 5 korektorów wieku skóry.

Więcej informacji o produktach objętych promocją, nagrodach i warunkach udziału w akcji znajduje się na stronie doskonaloscwkazdymdetalu.pl.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany