Pachnące kosmetyki – mgiełka do ciała i woda perfumowana NOU Tuberose

pachnące kosmetykiPachnące kosmetyki w toaletce kobiety to must have. A te z linii NOU Flowers są naprawdę doskonałe. Tym razem do tej serii dołączyła mgiełka do ciała i nowa woda perfumowana NOU Tuberose, tętniąca delikatnością białych kwiatów.

Pachnące kosmetyki – woda perfumowana

Nim w pełni poznasz ogród NOU Tuberose, zaintryguje cię delikatny i subtelny zapach mleka. Otuli ciepłym i aksamitnym woalem, byś poczuła się spokojna i bezpieczna. Uczucie relaksu spotęgują wonie białych kwiatów, tuberozy i jaśminu, którym towarzyszą słodkie nuty ylang-ylang. Są zapowiedzią akordów, które niebawem pojawią się na horyzoncie. Z niecierpliwością oczekuj drzewa sandałowego, wanilii i białego piżma, które pięknie zwieńczą kwiecisty bukiet NOU Tuberose. Cena: 69 zł (50 ml)

Pachnące kosmetyki – mgiełka do ciała

Odświeżająca mgiełka do ciała NOU Tuberose z linii NOU Flowers. Lekka, pełna subtelnych zapachów białych kwiatów, którym towarzyszą słodkie akordy drzewa sandałowego, wanilii i białego piżma. Jest idealnym uzupełnieniem wody perfumowanej i dezodorantu NOU Tuberose. Cena: 25 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany