Ostatnia szansa na poprawę sylwetki przed urlopem

piękna latem

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i oczarować wszystkich piękną figurą w bikini. Poznaj zabiegi, które warto wykonać, żeby zdążyć przed wakacyjnym wyjazdem. To ostatnia szansa na poprawę sylwetki przed urlopem!

Endermologia
Na ciele kobiety istnieją miejsca, które są szczególnie podatne na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Jeśli ćwiczenia i dieta nie przynoszą oczekiwanych efektów, ratunek znajdziemy w medycynie estetycznej. Jednym ze skuteczniejszych zabiegów wyszczuplających jest endermologia, czyli masaż specjalnym urządzeniem z wykorzystaniem podciśnienia. Nie tylko usuwa zbędne centymetry z problematyczny miejsc, ale też ujędrnia skórę i likwiduje uporczywy cellulit.
– Najbardziej spektakularne efekty uzyskamy wykonując endermologię systematycznie w określonej przez specjalistę serii zabiegów. Z wizyty na wizytę sylwetka modeluje się, a skóra robi się gładka i napięta. W zależności od potrzeb pacjenta wykonuje się od 10 do 30 zabiegów, a cena jednego to ok.170zł. Pierwsze efekty będą widoczne znacznie szybciej, jeśli połączymy endermologię z innymi zabiegami – podpowiada Katarzyna Brzozowska, kosmetolog z Body Care Clinic w Katowicach.

Icoone
Dla kobiet, które chcą uzyskać najbardziej spektakularne efekty idealnym rozwiązaniem będzie zabieg Icoone, czyli Endermologia 3D. Urządzenie działa niezwykle precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, dzięki czemu redukuje głęboko zlokalizowany w ciele tłuszczu. To właśnie on odpowiedzialny jest między innymi za ciężkie do usunięcia tak zwane bryczesy.
– Urządzenie Icoone jest ratunkiem dla wielu osób, które ze względu na stan swoje skóry lub wiek nie mogą poddać się podobnym zabiegom. Dzięki dużej różnorodności programów dobieramy najbardziej odpowiedni dla pacjenta, kierując się stanem jego skóry. Nawet osoby z delikatną i naczyniową skórą nie muszą obawiać się podrażnień oraz efektów ubocznych – mówi Katarzyna Brzozowska.

WIĘCEJ: Zabiegi medycyny estetycznej idealne na lato

Największym atutem zabiegu w okolicach twarzy jest natychmiastowy rezultat, który widać już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym.
– Aby uzyskać pożądany efekt, zalecamy wykonanie 10-15 zabiegów, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Cena jednego zabiegu to 200zł, wykonując Icoone w serii 15 zabiegów możemy zaoszczędzić nawet 500zł – dodaje kosmetolog.

zabiegi upiększające

Zabiegi wspomagające – lipoliza i mezoteriapia igłowa
Jeśli to wszystko za mało, a efekt ma być naprawdę zadziwiający, możemy jeszcze skuteczniej pozbyć się zbędnych centymetrów. Wystarczy wspomóc zabiegi mezoterapią igłową lub lipolizą.
– Mezoterapia igłowa polega na aplikacji w problematyczne części ciała aktywnych substancji, które np. w przypadku cellulitu ułatwiają usuwanie wody z komórek tłuszczowych. Preparat dobieramy specjalnie do potrzeb pacjenta, dzięki temu jesteśmy w stanie za pomocą serii zabiegów zlikwidować wcześniej wspomniany cellulit, rozstępy oraz rozbić tkankę tłuszczową – twierdzi Brzozowska.
Lipoliza iniekcyjna podobnie jak mezoterapia igłowa polega na aplikacji specjalnych preparatów w głąb skóry. Substancje używane podczas tego zabiegu wspomagają i pobudzają proces rozpadu komórek tłuszczowych.
– Zarówno pierwszy, jak i drugi zabieg przynosi rezultaty tylko wtedy, kiedy wykonywany jest w odpowiedniej serii. W przypadku mezoterapii igłowej jest to najczęściej około 3-10 zabiegów. Natomiast w przypadku lipolizy jest to 5-10 zabiegów. Cena obydwu zabiegów zależy od dobranej ampułki i waha się między 300 – 900zł, jednak jeśli zdecydujemy się na wykonanie całej serii, ceny mogą obniżyć nawet o 800zł – radzi kosmetolog Katarzyna Brzozowska.

Depilacja last minute
Jeśli już uda nam się zgubić przed wakacjami zbędne kilogramy, warto jeszcze zdecydować się na szybką i skuteczną depilacje. Najlepszym rozwiązaniem w okresie wakacyjnym jest depilacja pastą cukrową.
– Taki zabieg możemy przeprowadzić, nawet gdy włoski są jeszcze bardzo krótkie i nie musimy czekać, aż staną się one widoczne. Depilację pastą cukrową możemy przeprowadzić nawet na kilka dni przed wyjazdem, podrażnienia po zabiegu są znikome, najczęściej znikają już tego samego dnia. Co prawda najskuteczniejszą metodą depilacji jest laser, jednak lepiej poczekać z pierwszym zabiegiem do jesieni, do tego czasu spokojnie można stosować bardzo skuteczne usuwanie włosków za pomocą pasty cukrowej – podpowiada kosmetolog.

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany

*