Oral-B Genius – genialna technologia w pielęgnacji zębów

szczoteczka-oral-b

Inteligentny system zastosowany w Oral-B Genius łączy rewolucyjną technologię. Pomoże Ci na co dzień dbać o zdrowie jamy ustnej. Dzięki temu Twój uśmiech będzie zdrowszy i bielszy tak, jakby chciał tego Twój dentysta i Ty sama.

Genialna technologia na co dzień

Czy najnowsza technologia i innowacje mogą być przydatne na co dzień podczas mycia zębów? Mogą! Innowacyjna szczoteczka Oral-B Genius to pierwsza w swoim rodzaju i najbardziej inteligentna szczoteczka elektryczna opracowana przez ekspertów Oral-B. Posiada przełomową technologię wykrywania położenia, która łączy nowatorską technologię czujnika ruchu w szczoteczce oraz funkcję rozpoznawania obrazu video za pomocą kamery umieszczonej w smartphonie. Dzięki temu możesz monitorować, które obszary aktualnie szczotkujesz i masz gwarancję, że żaden z nich nie będzie niedokładnie wyczyszczony. Dodatkowa aplikacja Oral-B na Twoim smartphonie pokaże również wskazówki dotyczące stosowanej siły nacisku oraz czasu szczotkowania zębów. To wszystko
w połączeniu z technologią oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjną oraz unikalną, okrągłą końcówką szczoteczki – spowoduje, że Twój uśmiech będzie genialnie zdrowy.

INNE: Szczoteczka elektryczna Oral-B SmartSeries

Prawidłowe szczotkowanie zębów to najważniejszy element codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Jednak jak pokazują badania pacjenci nie zawsze wiedzą, jak powinni dokładnie zadbać o zdrowy uśmiech. Mycie zwykłą szczoteczką niestety nie daje możliwości zadbania o zdrowie i czystość jamy ustnej tak, jak byśmy tego chcieli. Dlatego szczoteczka Genius i aplikacja Oral-B korzystają z innowacji, aby zwrócić naszą uwagę na to, co faktycznie dzieje się za każdym razem, gdy myjemy zęby i czy robimy to właściwie. Dodatkowo dostajemy w czasie rzeczywistym wskazówki, dzięki którym dowiadujemy się jak najlepiej wykorzystać każdą sesję szczotkowania zębów. To trochę tak, jakbyśmy byli pod okiem fachowca, który rzeczywiście podpowiada nam jak lepiej zadbać o uśmiech. Możemy więc kontynuować profesjonalną pielęgnację zębów w domu, a nie tylko w gabinecie stomatologicznym – mówi dr n. med. Beata Golan, Dyrektor ds. Naukowych Instytutu Blend-a-med Oral B.

Oral-B Genius to pierwsza w swoim rodzaju i najbardziej inteligentna szczoteczka elektryczna, która poprzez łączność z aplikacją Oral-B pozwala na indywidualne ustawienie programów pielęgnacji w zależności od tego, jakie mamy potrzeby i cele w higienie jamy ustnej – bielszy uśmiech, wrażliwość zębów lub dziąseł, dbałość o szkliwo czy inne problemy.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany