Olejki do kąpieli i pod prysznic HERBS

olejki do kąpieli i pod prysznicOlejki do kąpieli i pod prysznic to najnowsze propozycje firmy HERBS. Te zawierają cenne oleje pozyskiwane z maku, konopi oraz szafranu. Wygładzają skórę i nie naruszają naturalnej bariery hydrolipidowej naskórka. HERBS proponuje nam trzy wyjątkowe produkty, które dzięki biozgodnym formułom pomogą nam ukoić nawet bardzo delikatną skórę i przywrócą jej upragniony komfort.

Olejki do kąpieli i pod prysznic: Multi OLEJEK MAKOWY do skóry delikatnej i suchej

U podstaw tego kosmetyku leży finezyjny mak, z którego HERBS pozyskał niebywale lekki i łagodny olej makowy o doskonałych właściwościach kojących i wzmacniających delikatną i suchą skórę podczas kąpieli. Wielozadaniowy multi olejek myje wyjątkowo delikatnie, wygładzając i wzmacniając skórę oraz nie naruszając jej warstwy lipidowej. W olejku znajdziemy także odbudowujące barierę ochronną skóry biolipidy oraz regenerujący i nawilżający d-pantenol. Dzięki nim skóra jest czysta bez uczucia ściągnięcia, wyraźnie wzmocniona i odczuwalnie zregenerowana, długotrwale nawilżona i ukojona, idealnie miękka i gładka.

Olejki do kąpieli i pod prysznic: Hydro OLEJEK KONOPNY do skóry bardzo suchej

Hydro olejek HERBS do mycia ciała o nawilżającej formule pielęgnacyjnej, myje, natłuszcza i nie narusza warstwy lipidowej naskórka Do jego stworzenia marka wykorzystała niezwykle cenny, bogaty w kwasy Omega-3,6 olej konopny o wybitnych właściwościach regenerujących nawet bardzo suchą skórę. Jego działanie uzupełnia kondycjonujący skórę odżywczy olejek migdałowy. Dzięki nim skóra jest czysta, delikatnie natłuszczona, zabezpieczona przed nadmierną utratą nawilżenia, pozbawiona uczucia suchości i ściągnięcia i jedwabiście gładka.

Olejki do kąpieli i pod prysznic: Nutri OLEJEK SZAFRANOWY do skóry dojrzałej

Ostatnia propozycja marki to bogaty w składniki odżywcze nutrii olejek, który rewitalizuje skórę podczas mycia nie naruszając jej warstwy hydrolipidowej. Do jego stworzenia użyto oleju pozyskanego z wytwornego szafranu, nadzwyczaj bogatego w witaminę E. Właśnie od odpowiada za  znakomite właściwości ochronę i rewitalizujące skórę dojrzałą już podczas kąpieli. Jego działanie wspiera nawilżający kwas hialuronowy. Po jego użyciu skóra jest czysta i jędrna s, zregenerowana, odżywiona i wyraźnie nawilżona, zrewitalizowana i odświeżona, satynowo gładka, elastyczna i sprężysta.

Cena: 19,99 zł (400 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany