Olejek pod prysznic BAMBINO nie tylko dla dzieci

olejek pod prysznic bambinoOlejek pod prysznic BAMBINO RODZINA to niesamowity produkt. Mogą go używać nie tylko maluchy od 3. roku życia, ale także ich rodzice. Olejek pod prysznic to doskonałe rozwiązanie dla każdego – natłuszcza, odżywia i do tego pięknie pachnie!

Dzięki wysokiej ilości substancji aktywnych, olejki te utrzymują naturalny poziom nawilżenia skóry. Ich wszechstronne działanie sprawia, że dodatkowo chronią i łagodzą skórę po podrażnieniach.

Olejek pod prysznic BAMBINO w trzech wersjach

To, co wyróżnia olejki BAMBINO to ich hiperdelikatny skład oraz ekspresowe działanie. Mogą być stosowane przez wszystkich członków Twojej rodziny. Dzięki ich delikatniej formule, mogą być używane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci od 3. roku życia. Dodatkowo ich skład jest oparty o 57% naturalnych olejków roślinnych (sojowy, rycynowy, słonecznikowy) i witaminę E.

Olejki pod prysznic BAMBINO, dostępne są w trzech wersjach zapachowych: klasycznej, moreli i jaśminu. Olejki zapachowe z powodzeniem można wykorzystywać również podczas aromaterapii. Pomogą pobudzić Twoje zmysły – w zależności od potrzeb pozwolą Ci się wyciszyć, zregenerować lub zrelaksować. A teraz złap oddech!

Cena: 19,99 zł (400 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany