Olej arganowy w kosmetykach Arganicare

olej arganowyCo łączy naturalne izraelskie kosmetyki Arganicare produkowane przez farmaceutyczny koncern Peer Pharm i olej arganowy? I pierwsze, i drugi specjalizują się w pielęgnacji włosów. Bingo! Ale jest coś jeszcze. W Europie debiutują właśnie produkty do pielęgnacji twarzy Arganicare, a ich głównym składnikiem jest… organiczny olej arganowy.

Olej arganowy – niesamowite właściwości

Moda na znany ze swych niezwykłych właściwości pielęgnacyjnych olej arganowy trwa niezmiennie od lat, a produktów z tym składnikiem wciąż przybywa. Bogaty w odmładzającą witaminę E, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe oraz naturalne antyoksydanty olej, dodawany jest nie tylko do kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, ale także do podkładów, korektorów, pomadek czy cieni do powiek. Czy zatem jakakolwiek arganowa nowość może nas jeszcze zaskoczyć? Okazuje się, że tak!

Kiedy olej arganowy pojawił się w naszych drogeriach, Polki natychmiast się w nim zakochały. I ta miłość trwa do dziś, choć zdaniem dermatologów nie zawsze jest odwzajemniona. Bo olej olejowi nierówny. Surowy, nieoczyszczony stosowany w dużych ilościach może wywołać wiele alergii skórnych, z trądzikiem włącznie. Z kolei w niektórych preparatach zawartość oleju arganowego jest tak znikoma, że nie ma szans realnie zadziałać na skórę.

Tymczasem farmaceutyczne doświadczenie marki Arganicare pozwoliło opracować niezwykle skuteczne i bezpieczne receptury, w których najwyższej jakości organiczny olej arganowy połączono z najskuteczniejszymi składnikami w wysokich stężeniach i najnowszymi technologiami. Teraz możemy je przetestować na własnej skórze, bo od niedawna kosmetyki do pielęgnacji twarzy Arganicare są dostępne także u nas.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany