ODŻYWKI DO PAZNOKCI 
IDEAL NAIL CARE DEFINITION

odżywki do paznokciOdżywki do paznokci to prawdziwy ratunek dla zniszczonej płytki. Wzmacniają, wypełniają ubytki, zapobiegają rozdwajaniu i łamaniu. Istnieją różne przyczyny słabych paznokci. Jednak najczęstszym problemem jest niedobór składników odżywczych. Częstym powodem może być także nieodpowiednia pielęgnacja dłoni lub jej brak.

Z pomocą przychodzi polska marka INGRID COSMETICS. Nowa kolekcja odżywek do paznokci IDEAL NAIL CARE DEFINITION 
to innowacyjne produkty, które sprostają każdym wyzwaniom. Wysoką jakość produktów zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, które są poddawane szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. 
Dzięki temu procesowi powstały dwa preparaty oparte na nowoczesnej technologii, które zapewniają paznokciom ochronę przed rozdwajaniem i łamliwością. W kolekcji znajduje się również żel, który w bezpieczny, łatwy i bezbolesny sposób usuwa uporczywe skórki.

ODŻYWKA DO PAZNOKCI „GEL EFFECT”
Nowoczesny preparat nawierzchniowy Gel Effect gwarantuje efekt żelowego manicure bez specjalistycznych lamp. Innowacyjna technologia zapewnia ekstremalną trwałość lakieru oraz maksymalny połysk jak z salonu. Szybkoschnąca formuła doskonale utwardza płytkę paznokci. Płaski pędzelek 3D umożliwia perfekcyjną aplikację już za jednym pociągnięciem.

ODŻYWKA DO PAZNOKCI „S.O.S 8 w 1”
Zapewnia paznokciom ochronę przed rozdwajaniem i łamliwością, odbudowując oraz regenerując ich płytkę. Odżywkę można zastosować przed nałożeniem lakieru, aby zapobiec odpryskiwaniu oraz przedłużyć jego trwałość. Skład został wzbogacony olejem arganowym, olejem z baobabu oraz ekstraktem z fiołka wonnego.

ŻEL DO PAZNOKCI „CUTICLE REMOVER GEL”

Preparat Cuticle Remover Gel w bezpieczny, łatwy i bezbolesny sposób usuwa uporczywe skórki już 60 sekund po aplikacji. Rewolucyjna formuła żelu z substancjami nawilżającymi sprawia, że preparat jest delikatny dla płytki paznokcia. Płaski pędzelek 3D umożliwia perfekcyjną aplikację już za jednym pociągnięciem.

Cena: 14 zł 


Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany