Odżywka do włosów Biovax

odżywka do włosówOdżywka do włosów to podstawowy kosmetyk, szczególnie latem. Promienie UV szkodzą naszym włosom, które na słońcu tracą blask oraz głębię koloru. Pasmom nie służy także wiatr, morska woda czy kąpiele w basenie.

Gorące powietrze otwiera łuski włosów

Wysokie temperatury powodują rozchylanie łusek włosa i niszczenie jego rdzenia. Włosy stają się łamliwe i „sianowate”, ich kolor płowieje, końce są matowe i suche. Szczególnie odczuwają to blondynki – ich włosy mają mało naturalnego barwnika (melaniny), który chroni strukturę pasm przed światłem. Dlatego są one wyjątkowo podatne na fotouszkodzenia. To samo dotyczy włosów rozjaśnianych i farbowanych. Włosy z natury ciemne są odporniejsze na działanie promieni UV, ale i je warto chronić przed słońcem. Relaks wśród fal jest cudowny, ale pamiętaj, że kropelki wody działają jak małe soczewki skupiające światło i zwielokrotniają niszczące działanie promieni UV na włosy. Odpowiedni „filtr” uzyskasz, stosując m.in. odżywki BIOVAX „7w1”, które domkną łuski włosa i zapewnią skuteczną termoochronę.

Odżywka do włosów na pasma plątane wiatrem

Wiatr i woda sprawiają, że pasma plączą się, a wówczas są  bardziej narażone na mechaniczne uszkodzenia. Tu też z pomocą przyjdzie odpowiednia odżywka, która znacznie ułatwi rozczesywanie – zawarta w niej keratyna czy proteiny jedwabiu wygładzą strukturę oraz dodadzą włosom miękkości.

Letnia stylizacja włosów

Latem warto ograniczyć stylizację na gorąco. Dobrze też przyjąć zasadę: im mniej, tym lepiej. Nie obciążaj włosów piankami czy lakierami. Szampon (dobrany do skóry głowy)  oraz odżywka (dobrana do typu włosów) w zupełności wystarczą podczas letnich podróży. Ten mini zestaw sprawi, że po urlopie Twoje włosy będą w doskonałej kondycji, mimo kąpieli słonecznych i morskich.

INNE: Włosy – te składniki je wzmocnią

Odżywka od włosów BIOVAX – 7 korzyści w 1 tubce

Ekspresowe odżywki BIOVAX „7w1”, zamknięte w poręcznej tubce, zapewniają włosom aż 7 korzyści:

  1. odbudowują i wygładzają pasma na całej długości
  2. gwarantują termoochronę podczas stylizacji
  3. głęboko nawilżają włosy
  4. ułatwiają rozczesywanie
  5. zapewniają piękny połysk
  6. ograniczają elektryzowanie się
  7. sprawiają, że włosy są miękkie i podatne na układanie.

Delikatnie wmasuj odżywkę BIOVAX „7w1” w wilgotne, umyte szamponem i odsączone z nadmiaru wody włosy, omijając ich nasadę.

Odżywka działa natychmiast, wystarczy jedna minuta, by zregenerować pasma! 60 sekund – to tak niewiele, a jednak tak dużo dla Twoich włosów!

Ocen: 0
1 komentarz
  1. Fajne w tych odżywkach Biovax jest to, że szybko działają. Nie mam zbyt wiele czasu na pielęgnację, gdy myję włosy co drugi dzień.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany