Obiadki dla malucha od BoboVita

obiadki dla maluchaObiadki dla malucha to wyzwanie dla każdego rodzica. Tutaj z pomocą przychodzi BoboVita. Poznaj 9 smakowitych propozycji w wygodnych miseczkach i talerzykach.

Kiedy maluch skończy 12 miesięcy, jego dieta jest coraz bardziej urozmaicona. Dziecko każdego dnia poznaje nowe smaki, jednak jego organizm wciąż jest wyjątkowo wrażliwy i ma szczególne potrzeby żywieniowe. Właśnie dlatego w dalszym ciągu potrzebuje dopasowanego sposobu żywienia. Przygotowanie zbilansowanych i bezpiecznych posiłków dla małego dziecka może być dla rodziców wyzwaniem.

Obiadki dla Malucha Bobovita

Nowa linia obiadków BoboVita Dla Malucha w miseczkach i talerzykach dostępna wyłącznie w sklepach Rossmann to produkty stworzone specjalnie dla dzieci w wieku 1-3 lata, z myślą o ich wyjątkowych potrzebach. Obiadki, które wprowadzą różnorodność do codziennej diety malucha, spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości i bezpieczeństwa. Można je podgrzewać i podawać bezpośrednio z miseczki czy talerzyka, dzięki czemu rodzice mają więcej czasu na wspólne chwile z dzieckiem. To nowe i ciekawe połączenie smaków z dużymi kawałkami do gryzienia – idealne, aby maluch doskonalił naukę samodzielnego jedzenia.

Cena: 7,99 zł (200 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany