Obagi: Żel pod oczy

żel pod oczy

To kosmetyk do pielęgnacji okolic oczu. Skóra tam jest wyjątkowo wrażliwa. Ultralekka formuła żelu powoduje, że szybko się wchłania, daje uczucie przyjemnego chłodzenia.

Działanie żelu ELASTIderm Eye Treatment  zostało precyzyjnie wymierzone w najczęstsze problemy dotyczące skóry wokół oczu: brak odpowiedniego nawilżenia i zmarszczki. Dzięki niemu drobne linie przestają być widoczne, a skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność. Niech nie zmyli cię lekka formuła… to prawdziwy mocarz w walce o piękne spojrzenie!

Połączenie żelowej, szybko wchłaniającej się formuły i skuteczności działania, sprawiło, że kosmetyk jest idealnym wyborem także dla mężczyzn. Panowie unikają bogatych, kremowych konsystencji, które zostawiają na skórze delikatny film. Żel OBAGI ELASTIderm Eye Treatment  jest więc idealną propozycją: jedyne co zostawia na skórze… to widoczne efekty działania!

WIĘCEJ: Wiemy dlaczego skóra wokół oczu się starzeje

Skuteczność żelu kryje się w połączeniu idealnie skomponowanych składników aktywnych:
– Wyciąg z owoców borówki – antyoksydant przyspieszający regenerację skóry:
– Kwas malonowy – pobudza odnowę komórkową;
– Bi-mineral complex – kompleks minerałów stymulujący produkcję kolagenu i poprawiający elastyczność skóry.

Linia Elestiderm Eye Treatmet to 3 produkty do pielęgnacji okolic oka. Poza nowym żelem, Obagi  oferuje także krem oraz serum w formie roll-onu.

Cena: 250 zł (15 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany