Nowy płyn do higieny intymnej CD

higiena intymna

Nagietek zachwyca wyglądem i kusi delikatnym zapachem. Nie każdy jednak wie, że ma on także właściwości lecznicze i pielęgnacyjne. Zawartość łagodzącego ekstraktu oraz subtelny aromat to cechy, które łączą kwiat z nowym płynem do higieny intymnej marki CD.

Higiena intymna to dla każdej kobiety niezwykle ważny obszar życia. Prawidłowa pielęgnacja stref intymnych daje poczucie komfortu oraz chroni przed pojawieniem się kłopotliwych podrażnień. Dobór właściwego żelu do higieny intymnej nie tylko ochroni skórę przed podrażnieniem, ale także zapewni delikatną pielęgnację i poczucie długotrwałej świeżość przez cały dzień.

WIĘCEJ: Nowe dezodoranty CD z linii owoc granatu

Nowy płyn do higieny intymnej marki CD jest szczególnie przyjazny dla skóry i zapobiega podrażnieniom dzięki łagodnej formule, wzbogaconej w ekstrakt z nagietka i kwas mlekowy. Nagietek działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie oraz przeciwwirusowo, dzięki czemu łagodzi i koi istniejące podrażnienia, a także zapobiega powstawaniu nowych.

Płyn do higieny intymnej CD to delikatne wsparcie w codziennym dbaniu o kobiecość. Charakteryzuje się dyskretnym zapachem oraz  jest wolny od alergenów. Jego łagodna formuła nie zawiera mydła, zaś wartość pH odpowiada naturalnemu pH skóry. Dodatkowo płyn do higieny intymnej jest wzbogacony w ekstrakt z nagietka i kwas mlekowy, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom i jest odpowiedni dla wrażliwej skóry. Skład produktu jest inspirowany naturą oraz odpowiedni dla wegan.
Cena: 12,99 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany