Nowy makaron jajeczny od Lubelli

makaron jajecznyMakaron jajeczny kolarzy nam się z domową zupą. Jej smak przywołuje ciepłe chwile spędzane przy wspólnym, rodzinnym stole. Czasem każdy z nas pragnie powrócić do znanych, domowych potraw, smaków i zapachów. Teraz można to zrobić w prosty sposób.

Istnieje bowiem sprawdzone rozwiązanie, które sprawi, że nasze posiłki, a zwłaszcza zupy będą smakować jak te z czasów dzieciństwa! Wystarczy sięgnąć po nową Lubellę Jajeczną 5 jaj.

Makaron jajeczny delikatny jak domowy

Nowy makaron jajeczny do Lubelli smakuje i wygląda jak domowy. Jak to możliwe? Sekret tkwi w dodaniu do makaronu 5 jaj oraz trzykrotnym wałkowaniu ciasta. Wszystko to sprawia, że Lubella Jajeczna 5 Jaj jest niezwykle delikatna i smakuje jak makaron domowy. Przekonali się o tym konsumenci, którzy mieli okazję spróbować nowej propozycji od Lubelli.

  • 79% z nich uważa, że nowy makaron jajeczny od Lubelli jest delikatny jak domowy,
  • 78% przyznało, że wygląda jak domowy,
  • a 73% stwierdziło, że smakuje jak domowy.
  • Ponadto 86% uważa, że makaron jajeczny od Lubelli pasuje do rosołu.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Płatki zbożowe LUBELLA CORN FLAKES

Makaron Lubella w miniaturce

Puszyste mąki od Lubelli

Makaron jajeczny – różnorodność kształtów

Nowy makaron jajeczny od Lubelli jest idealnym dopełnieniem pysznych, domowych zup. W szczególności pasuje do uwielbianego przez wszystkich rosołu, ale także z powodzeniem sprawdzi się w wielu innych domowych zupach, takich jak na przykład: pomidorówka, grzybowa czy owocowa. Do wyboru mamy także różne kształty makaronu: nitki krajankę i wstążki. Ponadto nowa Lubella Jajeczna 5 Jaj dostępna jest w dwóch różnych opakowaniach: poręcznym 250g oraz rodzinnej paczce 400g. To jednak nie wszystko! Makaron typu nitki ułożony jest w opakowaniu w wygodny sposób,  dzięki czemu mamy pewność, że się nie pokruszy i będzie taki, jaki lubimy najbardziej.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany