Nowości w Domowych Sekretach Appetita

przyprawy-appetita

Appetita przygotowała niespodziankę dla miłośników tortów i deserów na bazie śmietany. Linia Domowych Sekretów została rozszerzona o Fix do Śmietany. Ponadto marka wprowadza nowe, większe gramatury produktów z tej serii.

Fani domowych wypieków z pewnością docenią Fix do Śmietany Domowe Sekrety marki Appetita. Produkt doskonale sprawdzi się podczas przyrządzania ciast, tortów czy deserów z kremem. Dodany do śmietany spowoduje, że zachowa ona odpowiednią konsystencję, nie zważy się i nie zamieni w masło. Sprawi, że  przygotowanie smacznej słodkiej przekąski zajmie kilka chwil.  Fix do Śmietany Domowe Sekrety Appetita w opakowaniu o gramaturze 10 g można kupić od października.

Fanów pieczenia z pewnością ucieszy również fakt, że dodatki cukiernicze Domowe Sekrety będzie można nabyć w większych gramaturach oraz w nowych formatach opakowań. Cukier wanilinowy i Proszek do pieczenia będą również dostępne w opakowaniach o gramaturze 30 g, Kwasek cytrynowy i Żelatyna – 50 g, a Soda oczyszczona – 80 g. Opakowania trzech ostatnich produktów zostaną wyposażone w funkcjonalne strunowe zamknięcia.

Cukier wanilinowy Domowe Sekrety Appetita NOWOŚĆ, ok. 0,70 zł (30 g)
Proszek do pieczenia Domowe Sekrety Appetita NOWOŚĆ, ok. 0,60 zł (30 g)
Kwasek cytrynowy Domowe Sekrety Appetita NOWOŚĆ, ok. 1,70 zł (50 g)
Soda oczyszczona Domowe Sekrety Appetita NOWOŚĆ, ok. 1,00 zł (80 g)
Żelatyna spożywcza Domowe Sekrety Appetita NOWOŚĆ, ok. 3,70 zł (50 g)
Fix do śmietany Domowe Sekrety Appetita NOWOŚĆ, ok. 0,80 zł (10 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany