Nowe przekąski od Bakalland

przekaski bakalland

Przekąski Bakalland przebojem zdobyły nasze podniebienia. Każdy ma swoje ulubione smaki, wprowadzające w dobry humor i wywołujące uśmiech na twarzy. A jeśli dodatkowo bazują na naturalnych produktach, to mamy pełnię szczęścia.

Co kryją w sobie nowe smaki?

Intrygujące bakaliowe mixy bazują na pochodzących z natury orzechach i suszonych owocach. Nowe produkty Bakalland to dobrze znane i lubiane: żurawina, migdał, orzech arachidowy, kukurydza czy kokos w zupełnie nowej i zaskakującej odsłonie. Intrygujące nazwy oraz atrakcyjne opakowania – Koko Loko, O!żesz Sezam, Love Las, Cud Miód i Słona Ona – kryją w sobie niepowtarzalne smaki.

O! Żesz Sezam
Frajda z chrupania orzechów arachidowych w miodzie i sezamie, może spotkać nas wszędzie… w podróży, pracy czy w kinie. Intrygujące połączenie popularnego orzecha  z sezamem muśnięte miodem sprawia, że to przekąska idealna. Cena: 2,59 zł.

INNE: Domowe lody bakaliowe

Cud Miód
To kusząca smakiem kompozycja orzechów nerkowca oraz kukurydzy delikatnie podprażona i otoczona miodem. Chrupiąca, a jednocześnie słodka przyjemność na małą chwilę dla siebie. Zawsze wtedy, kiedy najdzie nas ochota na coś słodkiego. Cena: 3,99 zł.

Koko Loko
Skrywający się na opakowaniu rekin dobrze wie, jak słodkie i tropikalne wnętrze kryje niewielka paczka. Egzotyczna rozkosz w wydaniu prażonego nerkowca z dodatkiem chipsów kokosowych oraz kostka kokosowa w mlecznej czekoladzie z pewnością skusi niejednego amatora słodkości. Przekąska bazująca na egzotycznych bakaliach to idealne rozwiązanie na małą przerwę w pracy czy nauce i chwilę… tylko dla siebie. Cena: 3,99 zł.

Love Las
Uwodzące smakiem połączenie żurawiny z sokiem z jagód oraz prażonego migdała muśniętego białą czekoladą, a to wszystko doprawione nutą owoców leśnych… to idealny pomysł na moment przyjemności dla siebie. Cena: 3,99 zł.

Słona Ona
Chrupiąca propozycja dla miłośników słonych smaków. Popularne hiszpańskie tapas w postaci prażonych ziaren kukurydzy oprószonych solą morską to również idealne rozwiązanie przekąskowe w codziennym biegu. Wysokiej jakości kukurydziany snack wciąga smakiem i stanowi idealne towarzystwo do filmu, meczu czy podczas spaceru. Cena: 2,59 zł.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany