Nowe przekąski od Bakalland

bakallandBakalland – prażone ziarna, chrupiące orzechy i bakaliowe mieszanki w przekąskowych porcjach na raz. Wysokiej jakości bakalie, które po prostu „Chwyć & Jedz”.

Już dawno przestaliśmy traktować suszone owoce czy orzechy jedynie jako dodatek do wypieków. Dziś w formie przekąski towarzyszą nam na co dzień – w drodze, w podróży, w pracy i w szkole. Dlatego Bakalland, by po bakaliową przekąskę można było sięgnąć jeszcze łatwiej, wprowadza najpopularniejsze i uwielbiane przez wszystkich bakalie w wygodnym opakowaniu i porcji na raz.

Bakalland w podróż, do pracy i do szkoły

Linia kilkunastu nowych przekąsek z hasłem przewodnim „Chwyć & Jedz” to prażone ziarna: Słonecznik prażony lekko solony, Pestki Dyni prażone lekko solone, Kukurydza prażona lekko solona, Kukurydza prażona miodowa; chrupiące orzechy: Laskowy prażony blanszowany, Migdał blanszowany, Migdał prażony lekko solony, Włoski Chandler, Nerkowiec prażony lekko solony oraz kultowa bakaliowa mieszanka studencka w różnych odsłonach.

Wszystkie prażone orzechy zostały przygotowane w piecu, bez dodatku tłuszczu i można je jeść bez obaw o zbędne, dodatkowe kilogramy. Bogactwo smaków i odsłon, z których można wybierać te solone, blanszowane, tradycyjne czy z miodem sprawia, że każdy znajdzie produkt, który idealnie odpowiada jego przekąskowym oczekiwaniom w danym momencie.

Prażone ziarna: Słonecznik prażony lekko solony, Pestki Dyni prażone lekko solone, Kukurydza prażona lekko solona, Kukurydza prażona z miodem, cena 1,99 zł

Chrupiące orzechy: Laskowy prażony blanszowany, Migdał blanszowany, Migdał prażony lekko solony, Włoski Chandler, Nerkowiec prażony lekko solony, cena 3,49 zł

Mieszanki bakaliowe: Mix studencki, cena 2,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany