Nowe Pieluszki Pampers Premium Care – tak delikatne, jak dotyk mamy

pieluszki pampersNowe pieluszki Pampers Premium Care to najbardziej komfortowe i chroniące skórę maluszka pieluszki od Pampers. Tuż po narodzinach dziecko nie widzi wyraźnie i nie potrafi wyodrębnić poszczególnych dźwięków, a głównym zmysłem, z którego korzysta, aby poznać otoczenie jest dotyk. Dlatego najlepszym sposobem na zapewnienie maluszkowi poczucia bezpieczeństwa jest przytulanie i okazywanie czułości.

Pieluszki Pampres tak miękkie, jak dotyk mamy

Każdy dotyk powinien być dla noworodka tak czuły i delikatny, jak dotyk mamy. W myśl tej zasady Pampers stworzył nowe pieluszki Pampers Premium Care z warstwą Heart Quilts™, która zapewnia wyjątkową miękkość i ochronę na najwyższym poziomie. Miękka warstwa wewnętrzna ozdobiona charakterystycznym wzorem w serduszka gwarantuje jeszcze większe uczucie miękkości przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci i rzadkiej kupki. Dzięki 3 chłonnym kanalikom płyn równomiernie rozprowadzany jest po całej pieluszce zapewniając dziecku spokojny sen i suchą skórę nawet do 12 godzin.

Kolejnym nowym rozwiązaniem jest powłoczka zewnętrzna Blankie Soft, która zapewnia dziecku komfort pieluszki miękkiej niczym kocyk i sprawia, że jej dotyk jest delikatny i przyjemny. Oprócz tego pieluszki Pampers Premium Care zawierają dobrze znane z poprzedniej wersji rozwiązania, takie jak wskaźnik wilgotności informujący, kiedy pieluszka jest pełna, rozciągliwe boczki ułatwiające dopasowanie oraz wycięcie na pępek zapobiegające podrażnianiu jego okolic, zaprojektowane z myślą o pierwszych dniach dziecka na świecie (w rozmiarach 0 – 2). Wewnętrzna powłoczka pieluszek Pampers Premium Care pokryta jest balsamem, w trosce o zdrowie skóry maluszka.

Nowe rozwiązania w pieluszak Pampers Premium Care:

  • Warstwa wewnętrzna Heart Quilts™ w pieluszce Pampers Premium Care zapewnia jeszcze większe uczucie miękkości przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci i rzadkiej kupki.
  • Powłoczka zewnętrzna Blankie Soft™ zapewnia dziecku komfort najbardziej miękkiej pieluszki nie tylko wewnątrz, lecz też z zewnątrz.
  • Przewiewne kanaliki, które ułatwiają dopływ świeżego powietrza do skóry, pomagając jej oddychać i zachować ją suchą.

Pieluszki Pampers Premium Care Pants – delikatność dla aktywnych

Kiedy maluch rośnie, zaczyna raczkować i stawiać pierwsze kroki. Coraz trudniej jest mu usiedzieć w jednym miejscu. Im bardziej mobilne staje się dziecko, tym trudniej założyć mu tradycyjną, zapinaną na rzepy pieluszkę. Z myślą o aktywnych maluchach Pampers wprowadza również nowe pieluchomajtki Pampers Premium Care Pants, które zapewniają najdelikatniejszy dotyk dla skóry maluszka w połączeniu z niezawodną jakością. Elastyczna taśma wokół talii sprawia, że przewijanie staje się szybkie i proste, nawet u najbardziej ruchliwych dzieci.

Pieluchomajtki wykonane są z nowych, puszyście miękkich materiałów, a rozciągliwa taśma zapewnia pełne dopasowanie i maksymalny komfort. Podczas zdejmowania wystarczy rozerwać bok pieluchomajtek i wciągnąć nowe, dokładnie tak jak majteczki. Unikalna budowa Pampers Premium Care Pants sprawia, że zmiana pieluszki jest szybka i łatwa, nawet gdy dziecko jest w ciągłym ruchu. Teraz już nic nie stanie mu na przeszkodzie podczas zabawy i odkrywania świata!

Ocen: 7
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany