Nowe korniszony marki Krakus

korniszony

Korniszony od Krakusa pasują na każdą okazję. To doskonały składnik dań lub przekąska. Są delikatne, chrupkie, o wyjątkowym smaku.

Korniszony to najdelikatniejsza postać ogórków marynowanych. Te od Krakusa powstają tylko ze świeżych, młodych i małych ogórków. Zbierane w szczycie sezonu, gdy przyroda w pełni rozkwita, w tym samym czasie co koper niezbędny do ich przyrządzenia. Swą unikalną chrupkość i niepowtarzalny smak zawdzięczają specjalnej, słodkiej zalewie. Poza koprem, znajduje się w niej czosnek, chrzan, ziele angielskie, pieprz czarny w ziarnach i gorczyca. Sekret wyjątkowości korniszonów Krakus tkwi w tej niepowtarzalnej kompozycji tradycyjnych smaków i aromatów.

Podanie ogórków

Korniszony Krakus to doskonały dodatek do dań i przystawek. Idealnie komponują się z sałatkami, np. warzywną bądź jajeczną, sosem śmietanowym do mięsa, z kukurydzą w zupie meksykańskiej czy papryką w strogonowie. Można je też podać jako dodatek do serów i wędlin, wyrafinowanych koreczków, dipów czosnkowo-koperkowych czy mini grzanek z chorizo. Świetnie prezentują się też samodzielnie. Ich nieoczywisty smak zaskoczy najbardziej wymagające podniebienia wyrafinowanych smakoszy.

Cena: 5,52 zł (500 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany