Nowa mieszanka bakaliowa od Bakalland

bakallandBakalland ma dla nos zupełnie coś nowego. To niesamowita kompozycja suszonych owoców i orzechów. Stanie się ona nie tylko urozmaiceniem naszych posiłków, ale będzie również formą doskonałej przekąski.

Bakalland – super miks

Mieszanki bakaliowe to idealna propozycja, dla osób które uwielbiają urozmaicać smakowo swoje potrawy. Nowość od Bakalland to doskonale skomponowana mieszanka suszonych owoców i orzechów, które możemy dodawać do ulubionych sałatek, jogurtów, dan wytrawnych i wypieków. Dzięki niepowtarzalnej słodyczy, która zawarta jest w znajdującej się w mieszance żurawinie oraz doskonałej chrupkości orzechów nerkowca i migdałów, mieszanka może być również formą idealnej przekąski w ciągu dnia.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Miseczka z bakaliami na śniadanie

Bakalie w diecie najmłodszych!

Dobrze zbilansowany miks dostarczy naszemu organizmowi cennych witamin i mikroelementów oraz pozwoli w prosty sposób uzupełnić dietę wartościowymi produktami. Mieszanka bakaliowa jest cennym źródłem błonnika, który zawarty jest w suszonej żurawinie, a także dzięki orzechom jest bogatym źródłem magnezu, potasu, żelaza i fosforu. Dostarcza również naszemu organizmowi witamin z grupy B oraz witaminy E, które doskonale wpływają na naszą odporność oraz redukują odczucie zmęczenia i znużenia.

Cena: 9,99 zł (100 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany