Nowa linia Melumin Depigmenting od Dermedic

dermedicPrzebarwienia stanowią coraz powszechniejszy problem skórny, nasilający się w średnim i starszym wieku. Wpływają bezpośrednio na wygląd, a w konsekwencji oddziałują na samoocenę i poczucie pogorszenia jakości życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, marka Dermedic opracowała innowacyjną linię Melumin Depigmenting.

Zawarty w produktach innowacyjny, objęty zgłoszeniem patentowym, kompleks MELUMIN TRISTAGE, działa na wszystkie trzy etapy produkcji i transportu melaniny w naskórku: hamowanie aktywności enzymu tyrozynazy, zmniejszenie produkcji melaniny w melanocytach oraz blokowanie transferu melaniny do naskórka.

Melumin Depigmenting od Dermedic – skład serii

W skład linii Melumin wchodzą trzy produkty, które dla skutecznego działania powinny być stosowane komplementarnie i systematycznie w okresie co najmniej 3 miesięcy. Są to:

Emulsja micelarna rozjaśniająca koloryt skóry zalecana do codziennego oczyszczania i demakijażu skóry wrażliwej z widocznymi przebarwieniami rożnego pochodzenia, a także ze skłonnością do powstawania nowych zmian pigmentacyjnych. Polecana także w trakcie kuracji rozjaśniającej: piegi, przebarwienia posłoneczne, plamy starcze, plamy pozapalne i potrądzikowe, poszarzała, matowa skóra. Cena: 37 zł (200 ml)

Ochronny krem rozjaśniający na dzień SPF 50+zalecany do dziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z widocznymi przebarwieniami różnego pochodzenia, a także skłonnością do powstawania nowych zmian pigmentacyjnych. Do stosowania na dzień. Cena: 57 zł (55 g)

Krem-koncentrat przeciw przebarwieniom na noc zalecany do codziennej nocnej pielęgnacji skóry wrażliwej z widocznymi przebarwieniami różnego pochodzenia, a także skłonnością do powstawania nowych zmian pigmentacyjnych. Do stosowania na noc. Cena: 57 zł (55 g)

Ocen: 22
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany