Nowa kolekcja Gigi Hadid i Maybelline New York

gigi hadid„COAST TO COAST MAKEUP COLLECTIONS” to wyjątkowa kolekcja kosmetyków zaprojektowana przez Gigi Hadid i Maybelline New York. Dzięki niej z łatwością można stworzyć unikalny look California Glow i New York Glam à la supermodelka.

Kolekcja inspirowana jest życiem Gigi Hadid i jej ukochanymi miejscami: Nowym Jorkiem, gdzie obecnie mieszka i Kalifornią, gdzie się urodziła. Dopełnieniem jest  przydatna, nie tylko podczas podróży, paletka do makijażu – The Jetsetter Pallete.

Co zawiera nowa linia Gigi Hadid

Widocznie podkreślone kocie oko to główny element makijażu z ulic tętniącego życiem Nowego Jorku, ukochany także przez modelkę. Taki efekt można osiągnąć dzięki palecie do konturowania oczu, która w 4 krokach pozwoli wydobyć głębie spojrzenia. Jego wyrazistość podkreślić można idealną kreską, wykonaną czarnym, płynnym linerem i wodoodporną żelową kredką w czarnym kolorze. Zwieńczeniem będą ekstremalnie wydłużone rzęsy, pełne objętości dzięki tuszowi Fiber Mascara. W kolekcji znajdziemy również koloryzującą bazę pod podkład w odcieniu Medium Light, która zapewnia efekt naturalnie wykonturowanej twarzy, a także rozświetlacz zapewniający zdrowy blask. Na zabawę makijażem pozwolą matowe szminki o kremowej konsystencji w trzech odcieniach, nazwane imionami bliskich Gigi osób oraz kredki do ust.

Efekt promiennej cery muśniętej słońcem osiągniemy dzięki linii CALIFORNIA GLOW MAKE-UP BY GIGI HADID. Naturalnie wykonturowaną i opaloną twarz zapewni koloryzująca baza pod podkład Tinted Primer w odcieniu Medium Deep, a rozświetlacz Liquid Strobe zapewni złote wykończenie. Kobiecy i świetlisty makijaż oka w styku Gigi Hadid stworzymy z paletką cieni w dwóch tonacjach, chłodnej i ciepłej, a także z wodoodporną, żelową kredką w kolorze nude. Całość dopełnią matowe szminki w trzech odcieniach czerwieni.

W kolekcji znajdziemy także paletkę do makijażu. Jak podkreśla sama Gigi Hadid, zawsze chciała mieć niezbędnik, który może wrzucić do torebki czy torby podróżnej, który pozwoli szybko i łatwo w dowolnym miejscu odświeżyć makijaż. The Jetsetter Makeup Pallete zawiera podstawowe produkty, takie jak: dwa korektory, dwa balsamy do ust, cztery cienie do powiek, róż do policzków, matowy bronzer, rozświetlacz i miniaturowa wersja kultowego tuszu Maybelline – Colossal Volum’ Express.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany