Łap słońce gdziekolwiek jesteś z NIVEA SUN Protect & Bronze

nivea sunNowa, przełomowa linia NIVEA SUN Protect & Bronze zawiera wszystko, czego potrzebują ludzie kochający słońce. Wspomaga aktywację naturalnej opalenizny, pozwala chronić skórę, a od teraz również chroni ubrania przed plamami po praniu.

NIVEA SUN – ekstrakt z lukrecji

Innowacyjna linia NIVEA SUN Protect & Bronze, dostępna w olejkach i balsamach o różnym stopniu ochrony, dedykowana jest wszystkim tym, którzy kochają łączyć aktywne spędzanie czasu z bezpiecznym łapaniem promieni słonecznych.

Dlaczego nowa linia NIVEA SUN jest tak innowacyjna? Bo dzięki wyjątkowej formule z ekstraktem z lukrecji zapewnia ochronę ale i intensywniejszą opaleniznę bez zastosowania substancji samoopalających, a ponadto ułatwi usuwanie plam po praniu.

“Ekstraktem z lukrecji aktywuje prosty, ale genialny, naturalny mechanizm skóry. Dzięki temu możemy chronić swoją skórę i cieszyć się piękną, równomierną opalenizną bez konieczności używania produktów samoopalających“- dodaje. Mówiąc prościej – zawarty w linii NIVEA SUN Protect & Bronze ekstrakt z lukrecji pomaga skórze wytworzyć piękną, zdrową opaleniznę nawet w czasie stosowania skutecznej ochrony przeciwsłonecznej.

Chroń skórę i… ubrania przed plamami po praniu

Jest jednak coś jeszcze z czym fani słońca mają do czynienia: im wyższa ochrona przeciwsłoneczna, tym większe zagrożenie powstania trwałych śladów na ubraniach. Przyczyną plam są filtry UV, które chronią przed promieniami UVA i UVB, i są niezbędne dla niezawodnej ochrony skóry. W ubiegłym roku NIVEA wprowadziła innowacyjną technologię zapobiegającą powstawaniu zabrudzeń po praniu dla linii Protect & Moisture. Od teraz również nowa linia NIVEA SUN Protect & Bronze dostępna jest z formułą składników, które – aktywowane podczas prania – w łatwiejszy sposób pozwalają na usunięcie śladów filtrów z odzieży. Dzięki gamie produktów NIVEA SUN Protect & Bronze możesz teraz mieć wszystko: najlepszą ochronę, atrakcyjną i równomierną opaleniznę, jedwabiście gładką skórę i ubrania chronione przed plamami.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Wiemy jak chronić przed słońcem blizny i znamiona

Te części ciała też potrzebują ochrony przed słońcem

NIVEA SUN Protect & Bronze – kosmetyki do wyboru

 – olejek do opalania aktywujący opaleniznęzawiera ekstrakty roślinne, stymulujące produkcję melaniny w skórze. Melanina jest naturalnym pigmentem skóry odpowiedzialnym za piękny kolor opalenizny. Cena: 37,99 zł (200 ml SPF 20); 43,99 zł (200 ml SPF 30).

– balsam do opalania aktywujący opaleniznę – skutecznie chroni skórę przed poparzeniem, jednocześnie zapewniając powstanie naturalnej, pięknej opalenizny. Cena: 37,99 zł (200 ml SPF 30); 43,99 zł (200 ml SPF 50).

balsam przedłużający opaleniznę – szybko się wchłania i zapewnia piękny koloryt, a jednocześnie nawilża skórę, zapobiegając jej przesuszeniu i łuszczeniu się. Konsystencja balsamu nie pozostawia uczucia lepkości. Produkt idealnie nadaje się do stosowania po kąpielach słonecznych i sprawia, że skóra przez długi czas wygląda na pięknie opaloną i zdrową. Cena: 26,99 zł (200 ml).

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany