NIVEA – młodzieńczy blask skóry

nivea

Tryskająca energią oraz młodzieńczym blaskiem cera to marzenie większości z nas. W odpowiedzi na złożone potrzeby kobiecej cery NIVEA stworzyła linię Cellular Perfect Skin, która prócz pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, pomaga kompleksowo dbać o równomierny koloryt skóry, przywracając jej promienny, pełen blasku wygląd. Wchodzący w skład linii Udoskonalający fluid SPF 15 to inteligentny kosmetyk, który dostosuje się do kolorytu każdego rodzaju skóry, wyrówna go i przywróci młodzieńczy blask, dzięki czemu efekt naturalnego make-upu jest teraz na wyciągnięcie ręki!

NIVEA Cellular Perfect Skin – komórkowa odnowa skóry i jednolity koloryt
Innowacyjna linia NIVEA Cellular Perfect Skin to cztery kosmetyki, które w 4 krokach pielęgnacyjnych zapewnią zarówno natychmiastowy, jak i długotrwały efekt rozświetlonej cery o wyrównanym kolorycie. Nie tylko redukują widoczność zmarszczek, ale także pomagają niwelować przebarwienia, przywracając skórze blask i promienny wygląd.
Cztery kroki pielęgnacji skóry z NIVEA Cellular Perfect Skin

KROK 1: intensywna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, przywracająca skórze promienny wygląd

NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalający krem na dzień SPF 15

Przed nałożeniem na skórę Udoskonalającego fluidu SPF 15, zastosuj nawilżający krem na dzień. Jego aksamitna konsystencja pielęgnuje Twoją skórę i pozostawia uczucie niezwykle jedwabistej gładkości. Formuła zawierająca kombinację składników aktywnych – lumicinolu i ekstraktu z magnolii – pomaga wydobyć naturalny blask, redukować zmarszczki i wspiera odnowę komórkową.

WIĘCEJ: Płyny micelarne Nivea

Opalizujące mikropigmenty zapewniają natychmiastowy efekt promiennej cery. Filtry UVA i UVB (SPF 15) chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, przedwczesnym starzeniem się skóry i pojawianiem się nowych przebarwień.
Cena: 49,99 zł (50 ml)

KROK 2: natychmiastowe zredukowanie cieni pod oczami

NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalający krem pod oczy

Jego łagodna, lekka formuła z mikropigmentami, opracowana specjalnie dla potrzeb delikatnej okolicy oczu, zmniejsza cienie pod oczami i obrzęki. Niezawierająca kompozycji zapachowych formuła z kombinacją aktywnych składników – lumicinolu i ekstraktu z magnolii – wyraźnie wygładza linie mimiczne i spłyca zmarszczki. Specjalnie zaprojektowana końcówka aplikatora umożliwia precyzyjne dozowanie produktu.
Cena: 45,99 zł (15 ml)

KROK 3: natychmiastowe wyrównanie kolorytu twarzy

NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalający fluid SPF 15

Ten wszechstronny kosmetyk o wysokiej skuteczności wyznacza nowe standardy wśród wielofunkcyjnych produktów poprawiających koloryt cery. Lekka formuła zawierająca lumicinol i ekstrakt z magnolii pomoże zapewnić skórze blask, nawilżenie i równomierny koloryt nawet bez makijażu. Fluid pomaga wygładzić pory, tuszuje przebarwienia i wspiera proces redukcji zmarszczek. Zamknięte w kapsułkach mikropigmenty podczas aplikacji stapiają się ze skórą, dostosowując się do jej odcienia i natychmiast przywracając jej młodzieńczy blask.

WIĘCEJ: Kremowe żele pod prysznic oraz mleczka do ciała NIVEA

Po czterech tygodniach stosowania fluid redukuje zmarszczki i poprawia odnowę komórkową, sprawiając, że skóra jest gładka i elastyczna. Filtry UVA i UVB (SPF 15) pomagają chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, przedwczesnym starzeniem się skóry i pojawianiem się nowych przebarwień.
Cena: 49,99 zł (40 ml)

KROK 4: intensywna pielęgnacja nocna i redukcja przebarwień

NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalająca esencja na noc

Skoncentrowana esencja z lumicinolem i ekstraktem z magnolii, wykorzystując regenerującą moc snu, zmienia każdą noc w prawdziwy zabieg kosmetyczny, przywracając skórze młodzieńczy blask, skutecznie redukując przebarwienia i wyrównując jej koloryt. Poprawia jędrność i odnowę komórkową oraz efektywnie redukuje zmarszczki. Lekka formuła esencji, wzbogacona pielęgnującymi składnikami nawilżającymi, sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i elastyczna.
Cena: 49,99 zł (40 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany